2018.02.01 18:05

Į Pjongčangą išvykę Lietuvos biatlonininkai atskleidė savo tikslus

Pjongčango žiemos žaidynėse Lietuvai atstovaus dvigubai daugiau biatlonininkų negu Sočyje. Keturias vietas šaliai – po dvi moterims ir vyrams mūsų sportininkai iškovojo praėjusį kovą Tautų taurės įskaitoje užėmę 22-ą poziciją.

Ketveriukės sudėtį nulėmė rezultatai šio sezono Pasaulio taurės varžybose. Labiausiai patyrusi yra 33-ejų Diana Rasimovičiūtė, kuriai šios žaidynės jau penktosios.

32-ejų Natalja Kočergina – žaidynių debiutantė. Sausį ji pasiekė geriausią sezono rezultatą ir iškovojo tris įskaitinius pasaulio taurės taškus.

27-erių Tomas Kaukėnas Sočio olimpinėse žaidynėse 20 kilometrų lenktynėse finišavo 23-ias.

25-erių Vytautas Strolia Sočyje varžėsi slidinėjimo rungtyse, o šiame biatlono pasaulio taurės sezone jau gali pasigirti pirmaisiais įskaitiniais taškais.

Visi keturi biatlonininkai olimpinėse žaidynėse varžysis keturiose rungtyse. Vyrai dalyvaus 10 kilometrų sprinte, 12,5 kilometrų persekiojimo ir 20 kilometrų individualiose lenktynėse bei mišrioje estafetėje. Moterys varžysis 7,5 kilometrų sprinte, 10 kilometrų persekiojimo ir 15 kilometrų individualiose lenktynėse bei mišrioje estafetėje.