2018.01.30 23:35

Eurolyga nubaudė teisėjus kritikavusį Š. Jasikevičių

DELFI.lt 2018.01.30 23:35

Po praėjusios savaitės Eurolygos mačo tarp Atėnų „Panathinaikos“ ir Kauno „Žalgirio“ kritikos teisėjams negailėjęs Šarūnas Jasikevičius sulaukė Eurolygos atsako.

Žaliai baltų strategui skirta 2,5 tūkst. eurų bauda. Tą mačą Atėnuose „Žalgiris“ po pratęsimo pralaimėjo 93:94, o spaudos konferencijoje Š. Jasikevičius žodžių kišenėje neieškojo kalbėdamas apie arbitrų darbą.

„Belekas čia buvo. Vienų vartų švilpimas – ypač kai mes pabėgome į priekį, buvo vieni vartai“, – sausai po rungtynių kalbėjo Š. Jasikevičius.

Treneris įsitikinęs, kad pačioje ketvirtojo kėlinio pabaigoje „Panathinaikos“ žaidėjai po krepšiu įsiveržusį Keviną Pangosą stabdė pražangomis, tačiau arbitrų švilpukai tuo metu tylėjo.

„Buvo trys pražangos vienoje atakoje prieš Keviną Pangosą, kurios ir nulėmė rungtynių baigtį“, – trumpai situaciją pakomentavo treneris. – Mes dirbome savo darbą, o teisėjai – savo“. Susiję straipsniai:

Rungtynėms Atėnuose, kurias stebėjo 10 tūkst. sirgalių, teisėjavo ispanas Miguelis Perezas, serbas Milivoje Jovčičius ir lenkas Jakubas Zamojskis.

Kad toje situacijoje pražanga buvo, įsitikinęs ir „Žalgirio“ vidurio puolėjas Antanas Kavaliauskas. „Aš paklausiau Jameso Gisto, kas ten buvo. Jis net neslėpė, kad prasižengė“, – po rungtynių persirengimo kambaryje kalbėjo aukštaūgis.