Sportas

2015.09.08 13:45

Ispanijos rinktinėje nežais ir J. C. Navarro

basketnews.lt 2015.09.08 13:45

Europos čempionės titulą Slovėnijoje ginsianti Ispanijos rinktinė neteko dar vieno auksinės komandos nario.

Europos čempionės titulą Slovėnijoje ginsianti Ispanijos rinktinė neteko dar vieno auksinės komandos nario.

Prieš dvejus metus naudingiausiu Europos pirmenybių žaidėju pripažintas Juanas Carlosas Navarro pareiškė, kad šį rudenį neapsivilks nacionalinės komandos marškinėlių ir vasarą skirs poilsiui.

„Aišku viena, kad šią vasarą noriu pailsėti ir rinktinei neatstovausiu“, – po penktųjų Ispanijos čempionato finalo serijos rungtynių pareiškė J. C. Navarro.

33 metų 191 cm ūgio gynėjui per ketvirtąjį serijos mačą įplyšo kojos raumuo, tačiau nepaisydamas skausmo jis trečiadienį vėlai vakare žaidė lemiamas rungtynes.

Skausmo kamuojamas gynėjas aikštelėje praleido tik pusdevintos minutės ir nepasižymėjo, o jo atstovaujama „Barcelona“ ekipa 71:79 turėjo pripažinti Madrido „Real“ pranašumą ir pralaimėjo kovą dėl čempionės titulo 2-3.

„Jau anksčiau buvau sakęs, kad praėjęs sezonas buvo labai sunkus tiek „Barcelona“ ekipai, tiek man asmeniškai. Noriu pailsėti ir atgauti jėgas prieš kitą sezoną“, – pažymėjo J. C. Navarro.

Jis nacionalinės komandos marškinėlius vilkėjo 15 pastarųjų vasarų. Ši gynėjui būtų buvusi jau šešioliktoji be poilsio. Pirmą kartą ispanų marškinėlius J. C. Navarro vilkėjo 1998 metais Europos jaunimo čempionate, o po dvejų metų debiutavo Sidnėjaus olimpinėse žaidynėse kovojusioje vyrų rinktinėje.

Charizmatiškasis gynėjas savo kolekcijoje turi po du Europos čempionato aukso ir sidabro medalius, vieną bronzos apdovanojimą, 2010 metais laimėtą pasaulio pirmenybių aukso medalį ir du olimpinius sidabro medalius, parsivežtus iš žaidynių Pekine ir Londone.

Prieš dvejus metus Lietuvoje vykusiame Europos čempionate J. C. Navarro vidutiniškai rinkdavo po 18,7 taško ir atlikdavo po 3 rezultatyvius perdavimus per susitikimą.