2018.01.27 22:00

„Juventus“ išsivežė pergalę iš Prienų

basketnews.lt2018.01.27 22:00

LaMelo Ballas Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) sulaukė Virginijaus Šeškaus pasitikėjimo lemiamomis rungtynių akimirkomis, o Prienų-Birštono „Vytautas“ (4-17) namuose priėmė Utenos „Juventus“ ekipą, tačiau jai nusileido 78:86 (26:21, 17:20, 16:19, 19:26) bei patyrė aštuntąją nesėkmę iš eilės Lietuvos pirmenybėse.

Rungtynių nugalėtojas sprendėsi ketvirtajame kėlinyje, o įvykių sūkuryje atsidūrė ir LaMelo. „Vytautas“, iki rungtynių pabaigos likus kiek daugiau nei dviems minutėms atsilikinėjo 6 taškais (75:81), tačiau iniciatyvos imtis nepabijojo LaMelo, kuris smeigė tritaškį ir nurėžė svečių persvarą pusiau (78:81).

Iki rungtynių pabaigos likus daugiau nei minutei, „Vytauto“ deficitas siekė 4 taškus (78:82), tačiau tuomet LaMelo prametė skubotą tritaškį per rankas, o kiek vėliau tikslo nepasiekė ir dvitaškis metimas. Tuo metu laiko pristigę šeimininkai buvo priversti tyčia prasiženginėti, o susidariusia situacija sėkmingai pasinaudoję „Juventus“ realizavo baudų metimus ir įtvirtino pergalę.

LaMelo aikštelėje praleido 12 minučių, per kurias pelnė 6 taškus (0/3 dvitaškiai, 2/4 tritaškiai), atliko 4 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 2 kamuolius, kartą suklydo ir surinko 4 naudingumo balus.

Tuo metu LiAngelo per tiek pat laiko surinko 11 taškų (1/5 dvitaškiai, 3/6 tritaškiai, 0/1 baudos metimas), atkovojo 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, gavo bloką ir rungtynes baigė su 3 naudingumo balais.

„Vytautas“: Regimantas Miniotas 14, Tomas Dimša 13, Martynas Linkevičius 12.

„Juventus“: Kenny Gainesas 23 (8/9 dvit., 29 naud. bal.), Laronas Dendy 14, Dovis Bičkauskis ir Arvydas Šikšnius po 13.