2018.01.26 23:15

Lyg ant sparnų ketvirtąjį kėlinį sužaidusi „Crvena Zvezda“ patiesė „Olympiakos“

basketnews.lt 2018.01.26 23:15

32 taškus per ketvirtąjį kėlinį surinkę Belgrado „Crvena Zvezda“ (8-12) namuose 89:78 (24:20, 19:14, 14:29, 32:15) pranoko pastaruoju metu buksuojantį Pirėjo „Olympiakos“ (13-7).

Šeimininkai prieš trečiąjį kėlinį pirmavo 43:34, tačiau po ilgosios pertraukos „Olympiakos“ į aikštelę išėjo itin susikoncentravę ir kėlinio viduryje spurtavo 9:2 bei „Crvenai Zvezdai“ paliko tik vieno taško skirtumą (46:47).

Trečiąjį kėlinį svečiai užbaigė dar įspūdingesne atkarpa 17:4 ir prieš lemiamą ketvirtį jau turėjo 6 taškų persvarą (63:57).

Vis tik viskas pradėjo verstis aukštyn kojomis. Po 2 minučių ketvirtajame kėlinyje, „Olympiakos“ dar pirmavo 68:61, tačiau tuomet Ioannio Sfairopouloso auklėtiniai sustojo, o „Crvena Zvezda“ spurtavo 10:0 ir įgijo 3 taškų pranašumą (71:68).

Iki rungtynių pabaigos likus kiek daugiau nei 2 minutėms, iniciatyvos ėmėsi Vassilis Spanoulis, kuris sumažino deficitą iki 3 taškų (75:78), tačiau šeimininkai į tai atsakė 10 taškų paeiliui ir įtvirtino pergalę.

Tikru atradimu nugalėtojų gretose tapo Dylanas Ennisas. Iki šių rungtynių vos po 4,4 taško rinkdavęs gynėjas tiesiog sprogo šį vakarą.

Amerikietis pelnė 21 tašką (4/6 dvitaškiai, 4/6 tritaškiai, 1/1 baudos metimas), atkovojo 8 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį, kartą suklydo ir surinko 31 naudingumo balą. Tai buvo geriausios Enniso karjeros rungtynės.

„Crvena Zvezda“: Dylanas Ennisas 21 (4/6 trit., 8 atk. kam., 31 naud. bal.), Tayloras Rochestie ir Nemanja Dangubičius po 11.

„Olympiakos“: Vassilis Spanoulis 16, Brianas Robertsas 14, Kostas Papanikolaou 12, Kyle‘as Wiltjeras 10.