Naujienų srautas

Sportas2018.01.26 17:56

Karaliaus Mindaugo taurėje – „Žalgirio“ ir „Lietuvos ryto“ jaunimo akistata

BNS 2018.01.26 17:56

Kauno „Žalgirio“ ir Vilniaus „Lietuvos ryto“ jaunimo komandos išvengė tarpusavio rungtynių per Eurolygos jaunimo turnyrą Kaune, tačiau savo jėgas išbandyti galės vasario viduryje.

Lietuvos krepšinio lyga, siekdama atkreipti didesnį dėmesį į Lietuvos krepšinio talentus, per SIL–Karaliaus Mindaugo taurės turnyrą organizuos dublerių rungtynes.

Į jas pakviestos „Žalgirio“ ir „Lietuvos ryto“ jaunimo komandos, susitikimas vyks Klaipėdos „Švyturio“ arenoje vasario 18 d. 11 val.

Šiomis rungtynėmis bus pradėta finalinė SIL–Karaliaus Mindaugo taurės turnyro diena.

„Kasmet šiam turnyrui ieškome kažko naujo, šiemet nutarta organizuoti „Žalgirio“ ir „Lietuvos ryto“ dublerių rungtynes, – pabrėžė LKL generalinis direktorius Romualdas Brazauskas. – Iš vienos pusės tai yra puiki galimybė jauniems krepšininkams pasirodyti didžiausio Lietuvos krepšinio renginio metu. Iš kitos pusės – tai paskatinimas kitoms komandoms kurti savo dublerių ekipas.“

„Žalgirio“ ir „Lietuvos ryto“ jaunimo komandų rungtynėse dalyvaus krepšininkai iki 23 metų amžiaus.

„Eurolyga jau daugiau nei dešimtmetį didžiulį dėmesį skiria jaunimui ir organizuoja turnyrą, tai pirmasis LKL žingsnis norint, kad visi LKL klubai ugdytų savo jaunimą“, – pabrėžė R. Brazauskas.

Turnyrą transliuos LRT.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi