Sportas

2018.01.26 13:46

Galimai „Neptūno“ ir „Lietuvos ryto“ akistatai Karaliaus Mindaugo taurėje – didžiulis dėmesys

LRT.lt 2018.01.26 13:46

Klaipėdoje traukiant SIL–Karaliaus Mindaugo taurės turnyro burtus nė viena kita komanda nesulaukė tiek dėmesio kiek Vilniaus „Lietuvos rytas“, teigiama LKL pranešime spaudai.

Klaipėdiečiai švilpimais sutiko komandą, kuri sezono viduryje perviliojo du Klaipėdos „Neptūno“ lyderius. Ištraukus burtus paaiškėjo, kad įveikusios SIL–Karaliaus Mindaugo taurės ketvirtfinalio barjerą „Neptūno“ ir „Lietuvos ryto“ komandos susitiktų turnyro pusfinalyje.

„Po burtų traukimo ceremonijos suaktyvėjo bilietų prekyba į pirmąją renginio dieną, – atskleidė LKL vykdomasis direktorius Žygimantas Surintas. – Klaipėda tiki, kad „Neptūnas“ ir „Lietuvos rytas“ įveiks ketvirtfinalio barjerą ir pirmą kartą susitiks tarpusavyje po Lietuvos krepšinį sudrebinusių žaidėjų perėjimo iš Klaipėdos į Vilnių.“

Gruodžio 10 d. paskelbta, kad finansinių sunkumų turėjusio „Neptūno“ lyderiai Arnas Butkevičius ir Mindaugas Girdžiūnas keliasi į „Lietuvos ryto“ gretas.

Vis dėlto net jei ketvirtfinalyje įveiks Utenos „Juventus“ ir pateks į finalo ketverto turnyrą Klaipėdoje, „Lietuvos rytas“ versis be A. Butkevičiaus – šiam lūžo delnakaulis ir puolėjas turės praleisti turnyrą. Vis dėlto Klaipėdoje pirmas rungtynes po išvykimo žaisti turėtų M. Girdžiūnas.

SIL–Karaliaus Mindaugo taurės turnyro pusfinaliai vyks vasario 17 d. kartu su „Oro karaliaus“ konkursu – į šią dieną parduota apie pusė visų bilietų.

Varžybų nugalėtojas paaiškės vasario 18 d., į šią dieną bilietą įsigiję žiūrovai galės pamatyti rungtynes dėl trečios vietos ir „LKL snaiperio“ konkursą.

Šių metų SIL–Karaliaus Mindaugo taurės turnyrą tiesiogiai transliuos LRT TELEVIZIJOS ir LRT KULTŪROS kanalai bei naujienų portalas LRT.lt.