Sportas

2018.01.24 14:39

Futbolo klube „Jonava“ – talentingas saugas iš Anglijos

LRT.lt2018.01.24 14:39

FK „Jonava“ ir toliau aktyviai ruošiasi ateinančiam sezonui – pasirašyta ilgalaikė sutartis su 21-erių saugu iš Anglijos Ismaeliu Fahadu, rašoma pranešime žiniasklaidai. Saugo pozicijos žaidėjas į „Jonavą“ atvyko dar sausio pradžioje. 

Peržiūros laikotarpiu žaidėjas intensyviai treniravosi ir spėjo sužaisti dvejose draugiškose rungtynėse. I. Fahadas paliko labai teigiamą įspūdį komandos treneriams, todėl buvo nuspręstą pasirašyti sutartį.

Jis yra žymios Anglijos futbolo akademijos auklėtinis. Savo įgūdžius tobulino Šefildo „United“, o pirmuosius žingsnius kaip profesionalas žengė vilkėdamas Bostono „United“ ekipos marškinėlius. Saugas po sezono Anglijoje persikėlė rungtyniauti į Norvegiją.

FK „Jonava“ sporto direktorius Renato Cecatto mano, jog I. Fahadas gali labai nustebinti.

„Ismaelis yra labai neįvertintas žaidėjas, turintis milžinišką potencialą. Labai techniškas, agresyviai kovojantis dėl kiekvieno kamuolio, protingai žaidžiantis jaunuolis. Jis jau yra matęs aukšto lygio futbolo, kadangi augo aukšto lygio Anglijos futbolo akademijoje. Manau, kad šį sezoną jis gali daug ką nustebinti“, –teigė R. Cecatto.

Ismael Fahadas pasirašius sutartį buvo labai laimingas.

„Esu labai laimingas įrodęs savo vertę ir sulaukęs pasiūlymo iš „Jonavos“ komandos. Tai puiki vieta tobulėti ir atsiskleisti. Tikiuosi puikiai pasirodyti asmeniškai, taip padėdamas komandai pasiekti keliamus tikslus“, – džiaugėsi naujasis klubo žaidėjas.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt