2018.01.23 23:21

Po ilgosios pertraukos subyrėjęs „Juventus“ krito Italijoje

basketnews.lt2018.01.23 23:21

Utenos „Juventus“ (3-9) gerai pradėjo rungtynes, tačiau krito į duobę trečiajame kėlinyje ir FIBA Čempionų lygos susitikime 78:93 (23:19, 21:28, 11:22, 23:24) nusileido Sasario „Banco di Sardegna“ (5-7) krepšininkams ir susikomplikavo savo galimybes patekti į FIBA Europos taurės turnyrą.

Uteniškiai pirmajame kėlinyje turėjo 13 taškų persvarą (21:8), tačiau tuomet viskas pamažu ėmė suktis Sasario ekipos naudai.

Dar prieš prasidedant antrajam kėliniui, šeimininkų deficitas jau tesiekė 4 taškus (19:23), o prasidėjus jam „Juventus“ laukė galingas smūgis.

Gainesas antrąjį ketvirtį pradėjo tritaškiu, tačiau tuomet „Banco di Sardegna“ spurtavo 14:0 ir į priekį pabėgo 7 taškų persvara (33:26). Vis tik Žydrūno Urbono kariauna prieš ilgąją pertrauką sumažino atsilikimą iki 3 taškų (44:47).

Rungtynių lūžis įvyko trečiajame kėlinyje. Darko Planiničiaus ir Scotto Bamfortho vedami šeimininkai laimėjo atkarpą 12:0 ir susikrovė dviženklę persvarą (59:48). Prieš prasidedant ketvirtajam kėliniui Sasario ekipa surengė dar kelias sėkmingas atakas ir jos pranašumas išaugo iki 15 taškų (68:53).

Ketvirtajame kėlinyje „Juventus“ atsigavimo ženklų nebeparodė ir buvo priversti taikytis su pralaimėjimu.