Sportas

2018.02.13 20:11

LRT transliuos Karaliaus Mindaugo taurės susitikimus

LRT.lt 2018.02.13 20:11

Karaliaus Mindaugo taurės kovose susitinka „Lietkabelis“ ir „Pieno žvaigždės“ Rungtynes tiesiogiai transliuoja LRT KULTŪRA ir naujienų portalas LRT.lt. TRANSLIACIJOS NUORODA.

Kai Eurelijus Žukauskas iš antrojo SIL–Karaliaus Mindaugo taurės burtų krepšelio ištraukė Alytaus „Dzūkiją“, triumfuodamas iškėlė ranką į viršų. Džiaugsmo banga nuvilnijo ir visoje „Švyturio“ arenoje, kur vyko burtų traukimo ceremonija. Klaipėdos „Neptūnui“ ketvirtfinalyje teko aštuntoje vietoje esantis dzūkų klubas, kurio galimybės šiemet laimėti SIL–Karaliaus Mindaugo taurę vertinamos prasčiausiai, teigiama „Betsafe-LKL“ pranešime žiniasklaidai.

Lažybų bendrovė „Betsafe“ neabejoja, kad „Neptūnas“ bus finalo ketverte, kuris vasario 17–18 d. vyks Klaipėdoje. Tačiau ne varžybų šeimininkas, o nugalėtojo titulą ginantis Kauno „Žalgiris“ vertinamas akivaizdžiu turnyro favoritu. O kokios prognozės turnyro ketvirtfinaliui?

„Žalgiris“ – „Šiauliai“. Vasario 14 d. 18.00 val. „Žalgirio“ arenoje – tiesiogiai per LRT KULTŪRĄ ir LRT.lt.

BNS nuotr.

„Vis tiek visus reikia nugalėti, tai nelabai“, – pareiškė Šarūnas Jasikevičius, kai jo buvo paklausta, ar rūpėjo, kuri komanda bus ištraukta ketvirtfinalyje. „Žalgirio“ tikslas aiškus – apginti titulą, o pirmas etapas kliūčių sudaryti neturėtų. „Betsafe“ vertina „Žalgirio“ galimybes įveikti „Šiaulius“ net 94 procentais.

„Gavome stipriausią varžovą, bet tai galimybė mūsų jauniems žaidėjams įrodyti, kad jie nori žaisti „Žalgiryje“, – pabrėžė „Šiaulių“ vadovas Mindaugas Žukauskas. – Tokius burtus vertiname kaip galimybę.“

LKL.lt inf.

„Žalgiris“ vadinamas SIL–Karaliaus Mindaugo taurės turnyro favoritu. „Betsafe“ kauniečių galimybes triumfuoti vertinamos net 62 proc. Patekęs į pusfinalį „Žalgiris“ kovotų su Panevėžio „Lietkabelio“ ir Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ poros nugalėtoju.

„Laimėti SIL–Karaliaus Mindaugo taurę – vienas pagrindinių sezono tikslų, – pabrėžė „Žalgirio“ vadovas Paulius Motiejūnas. – Tačiau visoms komandoms bus nelengva žaisti prieš „Neptūną“ Klaipėdoje.“

„Svarbiausia į turnyrą ateiti žaidžiant gerai ir užtikrintai, – sakė Š. Jasikevičius, netrukus priminęs ankstesnių dviejų sezonų patirtį. – Tai darėme pernai, o ne prieš dvejus metus. Prieš 2 metus drebėdami įveikėme kai kurias komandas.“

BNS nuotr.

„Neptūnas“ – „Dzūkija“. Vasario 13 d. 18.00 val. „Švyturio“ arenoje – tiesiogiai per LRT KULTŪRĄ ir LRT.lt.

Pirmus du šių varžybų titulus iškovojo namie žaidusios komandos: „Lietuvos rytas“ ir „Žalgiris“. Šiemet turnyras organizuojamas Klaipėdoje, ir „Neptūnas“ trokšta pratęsti tradiciją.

„Būtų idealu iškelti taurę, bet būkime realistai – visos komandos stiprios ir atvažiuoja žaisti dėl titulo, tarp jų ir mes“, – ambicijų neslėpė „Neptūno“ sporto direktorius Donatas Zavackas.

Pirmas barjeras „Neptūnui“ neturėtų būti per aukštas – „Betsafe“ vertina „Neptūno“ galimybes įveikti „Dzūkiją“ 81 proc.

Vis dėlto „Neptūno“ šansai triumfuoti SIL–Karaliaus Mindaugo taurės turnyre vertinami tik 9 procentais – prasčiau nei „Žalgirio“ ir „Lietuvos ryto“.

Būtent „Lietuvos rytas“ būtų „Neptūno“ varžovas, jei abi komandos įveiktų ketvirtfinalio barjerą. O tuomet „Švyturio“ arenoje vilniečių lauktų pragaras. Švilpimas per burtų ceremonija parodė, kad „Lietuvos rytas“, perviliojęs du „Neptūno“ lyderius Arną Butkevičių ir Mindaugą Girdžiūną, tapo nemėgstamiausiu klaipėdiečių klubu.

„Jei taip įvyks, tikimės, kad klaipėdiečiai mus palaikys, – lakoniškai apie potencialų pusfinalį kalbėjo D. Zavackas. – Ir „Lietuvos rytas“, ir „Žalgiris“ – pajėgūs varžovai, su kiekvienu reikia kovoti. Bet mes žaisime namie ir norėsime laimėti – mūsų tikslai nesikeičia.“

S. Galdikas, BNS nuotr.

„Lietuvos rytas“ – „Juventus“. Vasario 14 d. 20.10 val. „Lietuvos ryto“ arenoje – tiesiogiai per LRT KULTŪRĄ ir LRT.lt.

Neabejotinai daugiausia dėmesio sulauksianti ketvirtfinalio dvikova prisiminus praėjusių metų „Juventus“ sensaciją. Juolab kad po burtų ceremonijos „Juventus“ neslėpė nebijoję nė vieno varžovo, išskyrus „Žalgirio“.

„Pasitikiu savo komanda, žinau, kad turime gerą kolektyvą, todėl nematau priežasties, kodėl turėtume būti išsigandę“, – sakė „Juventus“ direktorius Eimantas Skersis.

„Juventus“ pernai įveikė „Lietuvos rytą“ ketvirtfinalyje, bet šiemet rungtynės vyks ne Utenoje, o Vilniuje. Namų aikštės pranašumas lems „Lietuvos ryto“ pergalę, spėja lažybų bendrovė „Betsafe“. Ji „Lietuvos ryto“ galimybes laimėti vertina 85 proc.

„Lietuvos rytas“ yra antras favoritas triumfuoti SIL–Karaliaus Mindaugo taurės turnyre, bet 16 proc. galimybė nugalėti yra gerokai mažesnė nei „Žalgirio“.

„Juventus“ šį sezoną dukart sukūrė pragarą „Žalgiriui“, sykį pranoko „Lietkabelį“, aršiai kovojo su „Lietuvos rytu“, bet visa tai vyko Utenoje. Kaip „Juventus“ seksis „Lietuvos ryto“ teritorijoje?

J. Baronas atakuoja uteniškių krepšį, BNS nuotr.

„Lietkabelis“ – „Pieno žvaigždės“. Vasario 13 d. 20.10 val. „Cido“ arenoje – tiesiogiai per LRT KULTŪRĄ ir LRT.lt.

Kai „Pieno žvaigždės“ buvo suporuotos su „Lietkabeliu“, burtų ceremoniją iš arti stebėjęs „Pieno žvaigždžių“ prezidentas Rimantas Endrijaitis sulaukė sveikinimų iš greta buvusių „Šiaulių“ ir „Juventus“ atstovų.

Panevėžio klubas laikomas labiausiai pažeidžiamu iš pirmojo ketvertuko komandų, o tai, kad šis ketvirtfinalio susitikimas bus atkaklus, spėja ir „Betsafe“. Jos prognoze, „Lietkabelio“ galimybės laimėti – 72 proc., Pasvalio klubo – 28 proc.

BNS nuotr.

„Burtai sėkmingi, – pabrėžė R. Endrijaitis. – Bus gera kova, kaimynai artimi ir principingi. Galime su jais susikauti. Dabar baigėme komplektaciją: radome naują įžaidėją, vidurio puolėją, turime laiko su jais padirbėti ir bus įdomu.“

„Lietkabelio“ galimybės iškovoti SIL–Karaliaus Mindaugo taurę vertinamos prasčiausiai iš pirmojo ketverto komandų – tik 7 procentais. Vis dėlto „Pieno žvaigždžių“ galimybės – tik minimalios, tad Panevėžio klubas bus laikomas ketvirtfinalio poros favoritu.