Sportas

2015.09.08 13:45

C. Puyoliui prireikė dar vienos kelio operacijos

eurofootball.lt 2015.09.08 13:45

Traumų varginamas „Barcelona“ klubo kapitonas Carlesas Puyolis – vėl ant operacinio stalo.  

Traumų varginamas „Barcelona“ klubo kapitonas Carlesas Puyolis – vėl ant operacinio stalo.

Kovo pradžioje 35 metų futbolininkui buvo atlikta artroskopinė operacija, kurios metu iš dešiniojo kelio pašalinti čia kaupęsi skysčiai bei kraujo krešuliai, o antradienį Ispanijos sporto dienraščiai pranešė, kad žaidėjui prireiks dar vienos chirurginės intervencijos.

C. Puyolis turėtų būti operuojamas trečiadienį. Iš to paties dešiniojo kelio medikai pašalins vadinamąją Beikerio cistą. Tai yra tepalinis maišelis, esantis po blauzdos trigalvio raumens sausgyslės prisitvirtinimo vieta ir 80 procentų atvejų besijungiantis su kelio sąnariu.

Beikerio cista paprastai susidaro dėl uždegimo. Tuomet pacientus paprastai vargina spaudimo, tempimo jausmas pakinklio srityje ir blauzdoje, sunku sulenkti ir visiškai ištiesti kelį.

Kataloną operuosiantys „Barcelona“ medikai trečiadienį ketina surengti spaudos konferenciją, kurioje pateiks daugiau informacijos apie žaidėjo reabilitaciją. Pirminiais duomenimis, gydymas gali trukti 3-4 savaites.

C. Puyolis dėl pavasarį atliktos operacijos buvo priverstas anksčiau laiko baigti sezoną, o dabar vis dar neaišku, ar veteranas spės tinkamai pasiruošti „Barcelona“ ikisezoninių mačų ciklui.