2018.01.17 21:38

„Neptūno“ pralaimėjimas Turkijoje – per pratęsimą ir su išvarytu K. Maksvyčiu

basketnews.lt 2018.01.17 21:38

Klaipėdos „Neptūno“ krepšininkai patyrė apmaudų pralaimėjimą Turkijoje. Beveik visas rungtynes varžovus besiviję Kazio Maksvyčio auklėtiniai po pratęsimo 94:98 buvo priversti pripažinti Gaziantepo „Gaziantep“ ekipos pranašumą.

Uostamiesčio komanda išlieka trečiojoje FIBA Čempionų lygos B grupės vietoje ir išsaugos neblogus šansus žengti į tolimesni turnyro etapą. Tuo tarpu „Gaziantepo“ krepšininkai po šios pergalės iš lentelės dugno pakils į priešpaskutinę, septintąją vietą.

„Neptūnas“ rungtynes baigė be savo vairininko. Pratęsimo viduryje už antrąją techninę pražangą K. Maksvytis teisėjų buvo išsiųstas į rūbinę.

Klaipėdiečių gretose puikias rungtynes sužaidė Renaldas Seibutis ir Edgaras Želionis. Pastarasis buvo rezultatyviausias komandos žaidėjas – pelnė net 28 taškus. Tuo tarpu R. Seibutis pelnė vos dviem mažiau – 26, atkovojo 10 kamuolių ir surinko 35 naudingumo balus. Veteranas taip pat atliko 7 rezultatyvius perdavimus.

Varžovų gretose nesustabdomai žaidė Victoras Ruddas pelnęs net 31-ą tašką.

„Gaziantep“ krepšininkai savąsias sąlygas pradėjo diktuoti nuo pat rungtynių pradžios. Puikiai pataikę ir jau pirmajame kėlinyje dviženklę persvarą įgiję šeimininkai tris kėlinius svečių iš Lietuvos arti neprisileido ir po 30 minučių jautėsi gan užtikrintai – pirmavo trylika taškų (71:58).

Tačiau ketvirtajame kėlinyje R. Seibučio ir E. Želionio vedami „Neptūno“ krepšininkai varžovus pasivijo ir turėjo šansą išplėšti pergalę. Deja, paskutinės sėkmingos atakos lietuviams surengti nepavyko ir teko žaisti pratęsimą.

Pratęsimo metu dvi technines pražangas gavo Klaipėdos komandos treneris ir jo auklėtiniams atsitiesti nebepavyko – šeimininkai pasiekė revanšą už skaudų sutriuškinimą išvykoje.