Sportas

2018.01.16 19:13

Lietuvos olimpinis fondas liko be direktoriaus

BNS2018.01.16 19:13

Lietuvos olimpinio fondo valdyba šalių susitarimu nutraukė sutartį su fondo direktoriumi Vitalijumi Vasiliausku.

Anot Lietuvos tautinio olimpinio komiteto (LTOK) prezidentės Dainos Gudzinevičiūtės, artimiausiu metu fondo laukia ir daugiau permainų.

„Esame dėkingi buvusiam direktoriui už indėlį į šalies olimpinį judėjimą. Ateityje fondo laukia ir daugiau permainų, susijusių su naujais iššūkiais, kuriuos pristatysime netrukus“, – sako ji.

Vitalijus Vasiliauskas Lietuvos olimpiniam fondui vadovavo nuo 2013 metų, fonde dirba 5 žmonės.

„Esu dėkingas už laiką, praleistą kartu su olimpine šeima. Tai buvo vieni įdomiausių mano profesinių metų. Linkiu ko geriausios kloties fondui ateityje ir naujų iššūkių“, – sako jis.

LTOK vykdomojo komiteto sprendimu įsteigta ne pelno organizacija (labdaros ir paramos fondas) savo veikla remia olimpinį judėjimą Lietuvoje bei Lietuvos tautinio olimpinio komiteto programas.

Fondui vadovauja ir jo veiklą kontroliuoja LTOK vykdomasis komitetas. Fondo veiklą organizuoja LTOK vykdomojo komiteto sprendimu patvirtinta šio fondo valdyba, o vykdo fondo darbuotojai.

Fondas remia sportininkų, trenerių, kitų sporto specialistų bei Olimpinių žaidynių veteranų gydymą ir reabilitaciją, teikia jiems kitą socialinę paramą, remia olimpinių sporto šakų federacijų programas ir svarbiausius sporto renginius, Lietuvos sportininkų pasirengimą ir dalyvavimą Olimpinėse žaidynėse, vykdo kitą su olimpinio judėjimo rėmimu bei stiprinimu susijusią veiklą, o taip pat valdo prekės ženklą „LTeam“.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.