2018.01.13 19:11

Pasvalyje nesuprakaitavęs „Lietuvos rytas“ LKL fronte iškovojo septintą pergalę iš eilės

basketnews.lt 2018.01.13 19:11

Egidijus Mockevičius sužaidė rezultatyviausias sezono rungtynes „Lietuvos ryto“ gretose, o sostinės klubas neturėjo jokio vargo Aukštaitijoje. Vilniaus komanda svečiuose 93:65 (21:14, 21:8, 24:15, 27:18) susitvarkė su Pasvalio „Pieno žvaigždėmis“.

Rimo Kurtinaičio auklėtiniams tai buvo jau septintoji pergalė LKL pirmenybėse iš eilės.

„Lietuvos rytas“ jau pirmajame kėlinyje įgijo saugesnį pranašumą (21:14), o savo darbą pratęsė antrajame ketvirtyje. Jo pradžioje atkarpą vilniečiai laimėjo 10:2 ir atitrūko nebesižvalgydami atgal (30:16).

Po šio atotrūkio „Lietuvos rytas“ vėliau tik didino savo pranašumą, o intrigos susitikime nebeliko nė kvapo.

Šiose rungtynėse Pasvalio ekipa vertėsi be Trevono Hugheso ir Tomo Galecko.

„Pieno žvaigždės“: Lisas Šoši 15, Martynas Varnas 9, Šarūnas Valunta, Artūrs Ausėjs ir Osvaldas Olisevičius po 7.

„Lietuvos rytas“: Egidijus Mockevičius 17, Rokas Giedraitis 13, Arnas Butkevičius 11, Chrisas Krameris, Mindaugas Girdžiūnas ir Jimmy Baronas po 10.