Naujienų srautas

Sportas2018.01.09 22:20

„Nevėžiui“ vadovaus buvęs „Neptūno“ direktorius

ELTA 2018.01.09 22:20

Įpusėjus sezonui, Kėdainių „Nevėžio“ krepšinio klubo vairą perima 44-erių metų klaipėdietis Algimantas Ercius. Klubo valdyba vienbalsiai patvirtino A. Ercių VšĮ „Veržlusis Nevėžis“ direktoriumi.

A. Ercius į „Nevėžį“ atėjo po 26 metų darbo Klaipėdos „Neptūno“ krepšinio klube atstovu ryšiams su visuomene, vėliau  – direktoriumi.

„Klubas nestovi vietoje. Žingsnis į FIBA Europos taurės turnyrą tik dar kartą parodė, kad klubui reikia kelti aukštesnius tikslus, o jiems įgyvendinti reikalingi specialistai“, – apie A. Erciaus atėjimą į „Nevėžį“ sakė klubo prezidentas Romanas Seliava.

Vadovavimą „Nevėžiui“ perdavusi buvusi direktorė Ingrida Marijošienė kartu su naujuoju direktoriumi toliau darbuosis klube. Ji ir toliau vadovaus klubą aptarnaujančiam paramos ir labdaros fondui „Krepšinio angelai“.

„Nevėžis“ trečiadienį žais FIBA Europos taurės turnyre, o Lietuvos krepšinio lygos (LKL) čempionate kitas rungtynes žais sekmadienį Alytuje su „Dzūkija“. „Nevėžis“, per 18 turų iškovojęs keturias pergales, kartu su Prienų-Birštono „Vytautu“ rikiuojasi LKL turnyro lentelės dugne.    

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi