2018.01.09 21:11

Vokietijos klubui nusileidęs „Neptūnas“ patyrė pirmą sezono nesėkmę namuose

basketnews.lt2018.01.09 21:11

Kazio Maksvyčio auklėtiniai „Švyturio“ arenoje 71:87 (23:22, 10:20, 19:26, 19:19) nusileido Vokietijos klubui ir turnyre patyrė ketvirtąją nesėkmę.

„Neptūnas“ savo sirgalius namie nuvylė viso labo pirmą kartą šį sezoną. Iki šiol pralaimėjimo oficialiose rungtynėse klaipėdiečiai namie nebuvo patyrę nei Čempionų lygoje, nei LKL pirmenybėse.

Šįkart „Neptūno“ reikalai komplikavosi antrajame kėlinyje. Iki jo pabaigos likus trims minutėms rezultatas dar buvo lygus (33:33), tačiau netrukus svečiai pelnė devynis taškus paeiliui ir „MHP Riesen“ įgijo ryškesnį pranašumą (42:33).

Reikalai mėlyniesiems palankiai nesiklostė ir po pertraukos, o ketvirčio viduryje po eilinio sėkmingo svečių reido skirtumas kilo iki dvidešimties (58:38).

Netrukus pateiksime daugiau informacijos.

„Neptūnas“: Renaldas Seibutis 15 (6 rez. perd.), Edgaras Želionis 10, Simas Galdikas 9, Matas Jucikas 7, Brandonas Fieldsas, Laimonas Kisielius ir Vytautas Šulskis po 6.

„MHP Riesen“: Dwyane'as Evansas 15, Adika Peteris-McNeilly 14, Justinas Searsas 11.