Sportas

2018.01.07 20:18

Lietuvos motociklininkas po truputį kopia aukštyn, o šalis jau sulaukė ir sveikinimų

LRT.lt2018.01.07 20:18

Dakaro ralyje motociklininkas Balys Bardauskas antrąjį etapą pradėjo sėkmingai, pasiekdamas pirmąjį iš penkių patikros punktų.

Pirmąjį patikros punktą (WP1) B. Bardauskas pasiekė etapo lyderiui, prancūzui Adrien Van Beveren‘ui nusileisdamas 29 min. ir 41 sek. Tai leido B. Bardauskui kol kas kvalifikuotis 122 vietoje, o bendroje įskaitoje kilstelėti iš 126 vietos į 125-ąją.

Nepaisant įtemptų lenktynių, B. Bardauskas prieš startą jautėsi santūriai ir nepraleido progos pabendrauti su vietos sirgaliais, kuriems komandos „Perkūnas Team“ vadovas Carlos Brebbia įteikė keliolika Lietuvos trispalvių vėliavėlių.

„Šiandien antroji diena, nuotaika puiki. Už 10 minučių startas. Viskas bus gerai“, – iškėlęs nykštį pasakė B. Bardauskas. Už jo stovėjo būrelis vietos sirgalių, pasveikinusių Lietuvą su atkurtos nepriklausomybės šimtmečiu.

Šiame ralyje B. Bardausko pagrindinis tikslas yra pasiekti Dakaro finišą, tačiau yra ir tarpiniai tikslai – sulaukti kaip įmanoma daugiau vietos gyventojų ir lietuvių išeivių sveikinimų mūsų valstybei, kuri vasario 16-ąją minės atkurtos nepriklausomybės šimtmetį.

Savo žygį Dakaro ralyje mokytojo išsilavinimą turintis B. Bardauskas dedikuoja ne tik  Lietuvai, bet ir savo sūnui Perkūnui. 

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.