Sportas

2018.01.05 15:41

Ballai gali žengti į aikštę mače su „Lietuvos rytu”

Jonas Miklovas, basketnews.lt2018.01.05 15:41

Į Prienų-Birštono „Vytauto“ komandą įsiliejantys LaMelo ir LiAngelo Ballai penktadienį sudalyvavo pirmoje bendroje treniruotėje, po kurios vyriausiasis treneris Virginijus Šeškus prakalbo apie galimybę juos pamatyti aikštėje jau šeštadienio dvikovoje Vilniuje prieš vietos „Lietuvos rytą“.

Pagrindinį formalumą sutvarkę prieniškiai prieš pat savaitgalį įregistravo abu jaunuolius į savo sudėtį Lietuvos krepšinio lygoje (Betsafe-LKL), o šansus, jog jie žais, didina ir tai, jog „Vytauto“ gretose be jų Ballų yra sveiki vos aštuoni krepšininkai.

„Dėl jaunesniojo dar nežinau, nes jis turi mokytis kažkur. Prienuose tokių dalykų gyvenime nėra buvę, tai mums sunku. Pasijutome labai didelis klubas (juokiasi). Bent jau mėnesį reikia juo pabūti, o paskui viskas atsistos į savo vėžes. 

Truputį yra sunkumų, iš kurių vienas, jog mes žaidžiame be penktų numerių. Manau, kitą savaitę gal sulauksime papildymo ir treniruočių procesas bus normalesnis. Dabar visiems yra kažkiek sunku, tiek treneriams, tiek žaidėjams. Toks dėmesys, žaidimas ne pats geriausias per Prienų istoriją. Tikrai nėra lengva“, – po treniruotės kalbėjo V. Šeškus.

Neregėtą ažiotažą keliantys Ballai į Prienus sutraukė gausų žiniasklaidos atstovų būrį, kuris koncentravosi ir sekė kiekvieną „Vytauto“ naujokų žingsnį aikštėje. 

„Galvojau, tai pirmas, antras kartas. Aikštelėje vis tiek reikia dirbti. Dirbi ir nežiūri aplinkui, kas yra. Manau, nemaišys tas dalykas, priprasime per dvi-tris dienas. Niekas nesikiša į vidinius dalykus, dirbsime tą patį, ką darėme. Tėvui pasiūliau žaisti penktu numeriu, apsidžiaugė, sakė padėtų“, – tęsė V. Šeškus.

Visą procesą iš šalies stebėjęs Ballų tėvas LaVaras treniruotės pabaigoje sulaukė dovanos iš Prienų rajono mero Alvydo Vaicekausko – miesto vadovas įteikė didelį šakotį.

„Kaip jį valgyti?“ – paklausė Ballas, dovaną priėmęs šiltu apsikabinimu su meru.

„Lietuvos ryto“ ir „Vytauto“ akistata startuos 17 valandą.

 

Broliams Ballams įteiktas automobilis

A post shared by BasketNews.lt (@basketnews) on Jan 5, 2018 at 5:19am PST

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt