2018.01.05 08:29

L. Lekavičius produktyviai išnaudojo jam suteiktas minutes, o „Panathinaikos“ šventė pergalę

basketnews.lt2018.01.05 08:29

Antrasis Eurolygos ratas prasidėjo Atėnuose, kur vietos „Panathinaikos“ (11-5) 90:79 (23:12, 24:21, 23:23, 20:23) susitvarkė su Stambulo „Anadolu Efes“ (4-12) klubu, kuris ir toliau išlieka pirmenybių dugne.

Šeimininkai rungtynių iniciatyvą perėmė jau pirmajame kėlinyje, kuriame spurtavo 10:0 ir po Nicko Calatheso taškų, PAO turėjo 12 taškų persvarą (21:9).

Antrajame kėlinyje svečiai buvo priartėję 22:29, tačiau „Panathinaikos“ laimėjo dar vieną galingą atkarpą 14:3 ir jų persvara šoktelėjo iki 14 taškų (39:25).

Po ilgosios pertraukos vaizdas aikštelėje nesikeitę ir žaidimo gijas rankose išlaikęs Atėnų klubas šventė užtikrintą pergalę.

Nugalėtojų gretose Lukas Lekavičius per 14 minučių pelnė 9 taškus (2/2 dvitaškiai, 1/2 tritaškiai, 2/2 baudų metimai), atliko 4 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo bei užsidirbo po dvi pražangas ir surinko 12 naudingumo balų.

Tuo metu kitas buvęs žalgirietis, Brockas Motumas, per 16 minučių surinko 14 taškų (5/10 dvitaškių, 1/3 tritaškiai, 1/2 baudų metimai), atkovojo 2 kamuolius, kartą suklydo ir surinko 7 naudingumo balus.

„Panathinaikos“: Nickas Calathesas 17 (3/4 trit., 9 rez. perd., 25 naud. bal.), Nikos Pappas 16, Jamesas Gistas 10.

„Anadolu Efes“: Joshas Adamsas 20 (5/7 dvit.), Brockas Motumas 14, Krunoslavas Simonas 13, Bryantas Dunstonas 12.