Sportas

2018.01.04 09:59

Prienai viliasi, kad Ballai ne tik padidins rajono žinomumą, bet ir padės pritraukti investicijų

Prienų valdžia tikisi, kad garsiųjų krepšininkų brolių Ballų sprendimas žaisti vietos klube ne tik padidins rajono žinomumą, bet ir padės pritraukti daugiau investicijų. Daug žiniasklaidos dėmesio sulaukę amerikiečiai LiAngelo ir LaMelo bei jų tėvas LaVaras su žmona į Lietuvą atvyko trečiadienį vakare.

Prienų meras Alvydas Vaicekauskas sako norintis, kad garsieji krepšininkai į miesto areną pritrauktų ir daugiau krepšinio sirgalių, ir daugiau rėmėjų klubui. Meras teigia tikintis, kad jaunieji Ballai nuspręs Prienuose žaisti ilgiau, o tai, jo manymu, galėtų pritraukti ir daugiau investicijų.

Brolius Ballus pasiryžusi nustebinti ir mieste veikianti picerija – ant pastato pakabinta bėgantis neoninė eilutė anglų kalba skelbianti, jog Prienai sulaukė Ballų. Picerijos savininkai sako girdėję, kad krepšininkai labiausiai mėgtas picas ir mėsainius, tad juos ruošti ketina labiau amerikietiškai.

Tuo metu kai kurie LRT RADIJO kalbinti Prienų gyventojai teigė labiausiai bijantys, jog broliams mieste nebus ką veikti. 16-metis LaMelo ir 19-metis LiAngelo į Prienus atvyko įgyti profesionalaus krepšinio patirties, ir, anot jų tėvo, vieną dieną – žaisti NBA.