Sportas

2018.01.03 20:43

Tai įvyko: nepaisant nesklandumų, broliai Ballai jau Vilniuje

Donatas Urbonas, 15min.lt2018.01.03 20:43

Prienų-Birštono „Vytauto“ klubo direktorius Vilius Vaitkevičius dar likus pusantros valandos iki numatyto Ballų pasirodymo Vilniaus oro uoste trypčiojo atvykimo salėje. Jaunas 25-erių vadovas nekantravo ne be reikalo – į Lietuvą atvyko sensacingoji JAV šeimynėlė. Broliai LiAngelo ir LaMello Ballai su didžiule palyda trečiadienio vakarą atskrido į Vilniaus oro uostą. 19-metį ir 16-metį sūnus lydėjo garsusis tėtušis LaVaras Ballas.

Ballų šeimynos kelionė užtruko beveik parą. Didžiulė kompanija iš Los Andželo skrido į Varšuvą, o iš ten – į Vilnių, kurį pasiekė apie 19 val. 20 min. Dėl nukelto skrydžio amerikiečiai vėlavo valanda.

Iškart iš oro uosto Ballams buvo paruoštas transportas į Birštoną, kur jie apsistos „Vytautas Mineral SPA“.

V. Vaitkevičius šyptelėjo oro uoste, paklaustas, kiek ir kokių transporto priemonių Ballų laukė sostinėje. 24sek žiniomis, Ballus lydi didžiulė personalo komanda – apie 15 asmenų.

Paskui Ballus į Lietuvą atsekė ir JAV žiniasklaidos gigantai, tokie kaip ESPN, prieš pat Ballų nusileidimą kamantinėję „Vytauto“ vadovus. Jau prieš tai Lietuvoje viešėjo „New York Times“ žurnalistai, o oro uoste Ballus sutiko didžiulis Lietuvos žiniasklaidos būrys.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.