Naujienų srautas

Sportas2018.01.03 16:14

Ballų šeimyna atvyksta: tėvas planuoja pirkti rūmus Lietuvoje ir svajoja apie titulus

15min.lt 2018.01.03 16:14

LaVaras Ballas su sūnumis LiAngelo ir LaMelo jau trečiadienio vakarą bus Vilniuje. Iš Kalifornijos juos išlydėjo TMZ žurnalistai, kuriems Ballai atskleidė apsilankymo Lietuvoje planus. „Pasiruoškite susižavėjimui. Mes atvykstame“, – lietuviams žinutę pasiuntė LaVaras.

„Mes nuvyksime į Lietuvą tik karštai minutei, kad jie tik į mus pažiūrėtų prieš berniukams prisijungiant prie „Lakers“, – linksmai nusiteikęs kalbėjo LaVaras Ballas.

Tėvas planuoja, kad 19-metis LiAngelo ir 16-metis LaMelo dominuos Europoje, tačiau nepraeis nei keleri metai, kai jie grįš į Los Andželą ir žais „Lakers“.

Lavaras TMZ atskleidė, kad Lietuvoje lankysis dvi savaites ir padės įsikurti sūnums, tačiau jeigu jam patiks mūsų šalyje, gali įsigyti ir naujus namus: „Big Baller namą!“.

Krepšininkų tėvas patikino, kad jo sūnus gali padėti „Vytautui“ iškovoti trofėjus: „Mes nevažiuojame pažaisti. Mes visur bandome laimėti čempionatus.“

LaVaras taip pat tikino, kad nėra pasirengęs išbandyti lietuviškos virtuvės: „Man svarbiausia, kad būtų mėsainių ir dešrainių.“

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi