Naujienų srautas

Sportas2018.01.02 10:38

Į Dakaro ralį vykstantis B. Vanagas: greitu metu galima bent dvigubai gerinti rezultatą

Sausio 6-ąją Peru sostinėje Limoje – jau dešimtą kartą Pietų Amerikoje – startuoja lenktynės „Dakar 2018“ . Į Peru jau išvyko dalis Benedikto Vanago komandos, pats lenktynininkas ir jo šturmanas ten vyksta antradienį. Pasak jų, šis ralis – itin rimtas iššūkis, kadangi teks nemažai laiko praleisti Peru aukštikalnėse, kurioms reikia specialiai ruoštis.   

B. Vanago šturmanas iš Lenkijos Sebastianas Rozwadowskis pasakoja 2018-ųjų Dakaro raliui ruošęsis labai atsakingai – rūpinosi fiziniu pasirengimu, taip pat 45 naktis miegojo specialioje palapinėje, kurioje yra sumažintas deguonies kiekis. Visa tai tam, kad organizmas lengviau adaptuotųsi prie mažesnio deguonies lygio Peru aukštikalnėse.

Anot B. Vanago, lietuviai tikrai gali pagerinti pernai Dakaro ralyje Antano Juknevičiaus komandos pasiektą rezultatą (užimta kol kas aukščiausia lietuviams 21-oji vieta).

„Manau, turint galvoje mūsų profesionalumą, nors biudžetais negarsėjame, <...> per artimiausius porą metų galima tikrai bent dvigubai gerinti rezultatą. Tai yra nemažas iššūkis. Bet, manau, padaromas. Nesakau, kad pulsim dabar ir tai padarysim, bet toks turėtų būti tikslas“, – sako B. Vanagas.

Daugiau apie tai – įraše.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi