Sportas

2018.01.02 09:23

V. Šeškus pažadėjo: broliai Ballai žais daug

15min.lt 2018.01.02 09:23

Jau šią savaitę prie Prienų-Birštono „Vytauto“ komandos turėtų prisijungti LiAngelo ir LaMelo Ballai, apie kurių sprendimą pradėti profesionalų karjerą Lietuvoje garsiai kalbama JAV. ESPN kanalui interviu davęs Virginijus Šeškus patikino, kad komandos naujokai gaus daug žaidybinio laiko.

„Vytauto“ treneris teigė, kad peržiūrėjo daug 19-mečio ir 16-mečio žaidimo epizodų: „Jie yra jauni, bet galiu pažadėti, kad jie žais daug. Tikiuosi, kad mes padėsime jiems tobulėti, o jie padės mums laimėti. Mes jų laukiame. Nesijaudinkite, jie žais.“

Tiesa, interviu su JAV žiniasklaidos gigantu vyko per V. Šeškaus sūnų Edviną, kuris taip pat rungtyniauja Prienų klube.

Garsieji Ballai į Lietuvą turėtų atvykti trečiadienį, o debiutuoti sausio 9 dienos rungtynėse Baltijos krepšinio lygoje (BBL) su Minsko ekipa.

Klubas iš pradžių skelbė, kad Ballai daugiausia žais BBL, tačiau dabar V. Šeškus kalba, kad dėl traumų ir išretėjusios rotacijos jų paslaugomis bus verčiamasi ir LKL kovose.

LiAngelo ir LaMelo gali pasirodyti jau sausio 13 dienos rungtynėse su Panevėžio „Lietkabeliu“.

„Jie žais. Tačiau jų minutės priklausys nuo to, kaip jie žais. Tačiau jie žais ir LKL“, – ESPN teigė V. Šeškus.

Treneris taip pat patikino, kad jo „nelabai gera“ anglų kalba nesutrukdys treniruojant jaunus amerikiečius.

„Aš galiu kalbėti angliškai. Nelabai gerai, bet aš suprantu. Žinau daug trenerių Europoje, kurie nekalba angliškai ir tai nėra problema. Juk yra krepšinio kalba“, – aiškino „Vytauto“ vedlys.

Trenerio sūnus E. Šeškus tikino, kad laukia naujų komandos draugų, nors jie ir sumažins jo minutes aikštėje: „Vis tiek esu laimingas, kad jie atvyksta. Galbūt tada daugiau skautų stebės mūsų pasirodymą ir mes galėsime save parodyti. Visa Lietuva jų laukia ir nori pamatyti, kokie jie geri.“