Sportas

2017.12.30 23:39

„Lietuvos ryto“ krepšininkai poilsio Naujųjų metų dieną neturės

basketnews.lt2017.12.30 23:39

Po pergalingų rungtynių su Alytaus „Dzūkija“ vyriausiasis Vilniaus „Lietuvos ryto“ treneris Rimas Kurtinaitis atskleidė, jog jo ekipa į treniruotę rinksis jau sausio 1-ąją, mat sausio 3-iąją laukia mačas Europos taurėje su Sankt Peterburgo „Zenit“.

„Į treniruotę rinksimės 18 valandą. Toks mūsų darbas. Pasisekė, jog žaisime namuose, o iš žaidėjų tikiuosi profesionalumo. Manau jog jie yra protingi, palinkėjau jiems geros naujųjų metų nakties. Visų nesukontroliuosi ir neuždarysi kaip tarybiniais laikais, tačiau to ir nereikia, nes visi esame sąmoningi ir profesionalūs“, – kalbėjo R. Kurtinaitis.

Paklaustas apie naujokus, Kurtinaitis pripažino, jog Mindaugui Girdžiūnui ir Arnui Butkevičiui nėra lengva.

„Jiems reikia surasti save, o mes turime atrasti, kokiose situacijose jie atrodo geriausiai. Jie žaidžia, kaip gali, aišku, Girdžiūnas gali pataikyti kur kas geriau. Arnas neišmeta tiek metimų, kiek išmesdavo „Neptūne“, tačiau viskas yra laikina ir aš galvoju, jog mes surasime jiems kelią“, – teigė strategas.

Jis taip pat pasidžiaugė Egidijaus Mockevičiaus demonstruojamu žaidimu: „Labai solidžiai sužaidė su Limožu, o jo skaičiai visada labai geri, nes pas jį nėra neapgalvotų metimų. Ir šiandien jis metė šimtaprocentiniu taiklumu, gerai kovojo dėl kamuolių. Prieš pasirašant sutartį tokio žaidimo ir tikėjomės, o su laiku jo forma tik gerės“, – sakė R. Kurtinaitis.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.