Sportas

2017.12.22 12:45

LKL vadovas: „Lietuvos rytas“ jau vejasi „Žalgirį“

LRT.lt2017.12.22 12:45

Lietuvos krepšinio lygos „Betsafe-LKL“ prezidentas sužavėtas atsinaujinusios „Lietuvos ryto“ organizacijos jau nuveiktais darbais šį sezoną. Remigijus Milašius jau regi „Lietuvos ryto“ komandą LKL finale, o vasario mėnesio akistatą su Kauno „Žalgiriu“ vadina finalo repeticija. LKL prezidentas liko sužavėtas klubo fanais, kurių 500 atvyko į Kauną ir padėjo komandai iškovoti pergalę, teigiama oficialioje Vilniaus klubo svetainėje „bcvilnius.lt“.

LKL prezidentas apsilankė „Lietuvos ryto“ komandos Europos taurės rungtynėse su Berlyno ALBA ir sutiko atsakyti į kelis klausimus. Remigijus Milašius apie atsinaujinusią sostinės krepšinio organizaciją, fanus ir kitais metais atsirasiančius reikalavimus kitiems LKL klubams.

„Kitos rungtynės tarp Vilniaus „Lietuvos ryto“ ir Kauno „Žalgirio“ vyks vasario mėnesį, o tai bus finalo repeticija“ – teigė LKL vadovas. 

„Lietuvos ryto“ ekipą Kaune palaikė net 500 šimtai sirgalių. Ar LKL istorijoje yra buvęs atvejis, kad toks milžiniškas fanų būrys nuvyktų į varžovų areną? – „bcvilnius.lt“ paklausė „Betsafe–LKL“ prezidento.

– Aš atvykęs į Kauną nustebau – Vilniaus klubo gerbėjai buvo sustoję viršutinėje tribūnoje ir gražiai skandavo. Jie susiorganizavo kelionę traukiniu ir Kaunui, sakyčiau, buvo šokas.

Ištikimiausių fanų būrys galbūt buvo net didesnis nei kaip viena kauniečių sirgalių grupė. Kai rungtynės klostėsi taškas į tašką, tai „Lietuvos rytui“ buvo didelė paspirtis.

R. Milašius, BNS nuotr.

LKL klubams visada kelia aukštus reikalavimus, pavyzdžiui, administracijoje. Kaip vertinate šiuos metus „Lietuvos ryto“ klube?

– Noriu pasveikinti vilniečius. Matosi, jog vadyba ir valdymas yra tikrai aukšto lygio.

Jei palygintume su buvusią, galima sakyti, kad jau vejamasi „Žalgirio“. O kauniečių vadyba – viena geriausių Eurolygoje.

Puiku, kai jauni žmonės sugeba pasiekti tokius rezultatus ir džiaugiuosi už Paulių Motiejūną. Aišku, Vilnius yra didelis miestas ir sostinė. Tikrai yra puikių vadybininkų ir specialistų. Klubas keliasi, sveikinu.

Ko palinkėtume kitiems metams visai Lietuvos krepšinio šeimai?

– Visų pirma, kad įvairiuose turnyruose mūsų komandos pasiektų kuo aukštesnių rezultatų. Tiek Europos taurėje, tiek Eurolygoje ar FIBA turnyruose.

Nuo to priklauso mūsų reitingai. Jei palygintume, užpraėjusiais metais buvome vienuolikti, o dabar nusmukome į penkioliktą vietą vien dėl mūsų ekipų rezultatų ir vadybos.

Mes taip pat priimsime atitinkamus sprendimus ir nuo kitų metų klubų administracijose norėtume matyti bent direktorių, sporto direktorių, rinkodaros, komunikacijos atstovus.

Tai yra pagrindų pagrindas. Jei nebus vadybos ir marketingo, nebus nei pinigų, nei gero žaidimo. Toks yra palinkėjimas kitoms komandoms – susitvarkyti ir eiti į priekį.

Mums tai yra labai svarbu ir visi galime tai padaryti.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.