Naujienų srautas

Sportas2015.09.08 13:45

Paaiškėjo Europos U-19 futbolo čempionato burtų rezultatai

DELFI.lt 2015.09.08 13:45

Lietuvos vaikinų iki 19 metų (U-19) futbolo rinktinė laukia savo varžovų prieš artėjantį istorinį renginį. Penktadienį Kaune nuo 11 val. traukiami Lietuvoje vyksiančio Europos U-19 futbolo čempionato burtai.

Lietuvos vaikinų iki 19 metų (U-19) futbolo rinktinė laukia savo varžovų prieš artėjantį istorinį renginį. Penktadienį Kaune nuo 11 val. traukiami Lietuvoje vyksiančio Europos U-19 futbolo čempionato burtai. Europos U-19 futbolo čempionate dalyvaus šeimininkai Lietuvos futbolininkai ir dar septynios atrankos varžybas įveikusios komandos.

Tai – nugalėtojų titulą ginanti Ispanija, dukart čempionatą laimėjusi Prancūzija, taip pat Olandijos, Portugalijos, Turkijos, Serbijos ir Gruzijos komandos.

Burtų ceremonijai vadovauja UEFA Jaunimo ir mėgėjų futbolo komiteto vadovas Jimas Boyce`as ir Europos U-19 čempionato Lietuvoje ambasadoriai – Vaida Grikšaitė-Česnauskienė ir Marius Stankevičius.

Burtai skirsto komandas į dvi grupes po keturias komandas. Grupės varžybos vyks liepos 20-ą, 23-ią ir 26-ą dienomis. Po dvi geriausias komandas pateks į pusfinalius, kurie vyks liepos 29-ą. Finalas bus žaidžiamas rugpjūčio 1-ą.

A grupė: Lietuva, Olandija, Ispanija ir Portugalija

B grupė: Serbija, Turkija, Gruzija ir Prancūzija.

Čempionato rungtynės vyks trijuose miestuose – Kaune, Alytuje ir Marijampolėje.

Rungtynių transliacijos numatomos per LRT televiziją.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi