Sportas

2017.12.18 17:09

35-erių Kaka baigia įspūdingą futbolininko karjerą

Buvęs geriausias pasaulio futbolininkas, 2002-ųjų pasaulio čempionas brazilas Kaka pranešė apie profesionalo karjeros pabaigą. 

2001-aisiais San Paulo klube debiutavęs 18-metis žaidėjas būdamas 21-erių persikėlė į „AC Milan“. Šioje Italijos komandoje prabėgo įspūdingiausi Kaka karjeros metai. Be gausybės asmeninių apdovanojimų, Kaka su „AC Milan“ 2007-aisiais laimėjo UEFA Čempionų lygą. Tais metais brazilui įteiktas prestižinis auksinio kamuolio apdovanojimas, jis buvo renkamas geriausiu pasaulio ir Europos žaidėju.

2009-aisiais Kaka už 67 mln. eurų papildė Madrido „Real“ gretas ir tapo antru brangiausiu pasaulio futbolininku. „AC Milan“ uždirbo beveik 8-is kartus daugiau nei išleido įsigydamas brazilą. Tais pačiais  metais su Kaka į Madridą atvyko ir dabartinė „Real“ žvaigždė Cristiano Ronaldo. Traumos neleido Kaka žaisti visa jėga, jis nebebuvo toks geras kaip anksčiau. Po ketverių metų, praleistų Madrido klube, Kaka 2013-aisiais sugrįžo į Milaną. Iš ten, po metų, žaidėjas perėjo į „Orlando City“ ekipą ir tapo brangiausiu futbolininku Jungtinėse Valstijose. Tris sezonus rungtyniavęs Amerikoje, sulaukęs 35-erių, Kaka nusprendė baigti karjerą.