Sportas

2017.12.12 10:36

Kita L. Jameso karjeros stotelė – „Rockets“?

15min.lt2017.12.12 10:36

NBA jau prasideda spėlionės, kur atsidurs galimas geidžiamiausias kitos vasaros laisvasis agentas LeBronas Jamesas. Kol kas manoma, kad šiose lenktynėse pirmauja „Houston Rockets“. 

L. Jamesas vasarą turės galimybę atsisakyti sutarties su „Cavaliers“ ir tapti laisvuoju agentu. „USA Today“ skelbia, kad jei šis scenarijus išsipildys, kol kas didžiausius šansus įsigyti krepšininką turi „Houston Rockets“ ekipa. Su tuo sutiko dauguma kalbintų NBA klubų vadovų.

Hjustono klubas atrodo patrauklus dėl vis gerėjančio žaidimo. Praėjusį sezoną klube debiutavęs treneris Mike'as D'Antoni pasiekė 55 pergales, o šį sezoną pasistiprinęs Chrisu Paulu atrodo dar geriau.

Jeigu L. Jamesas šį sezoną su „Cavaliers“ nenukarūnuos „Golden State Warriors“, nėra geresnės komandos, kuri jam suteiktų galimybę tai padaryti.

Tačiau „Rockets“ nebus paprasta įsigyti LeBroną. Jau dabar aišku, kad 2018–2019 metais jie turės antrą pagal dydį algų biudžetą NBA.

Vienas iš variantų būtų prašyti susimažinti atlyginimą C. Paulo. Tačiau net ir šiuo atveju pasiūlyti L. Jamesui maksimalią sutartį bus sunku. Išmainyti Ryaną Andersoną ar Ericą Gordoną bus nelengva. Pirmasis per dvejus metus uždirbs 41 mln., antrasis – 27 mln.

Daug kas priklausys ir nuo raketų pasirodymo atkrintamosiose. Nuo 2012 metų jie į Vakarų konferencijos finalą pateko tik kartą.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.