Naujienų srautas

Sportas2013.06.13 08:16

Treneris A. Paulauskas: rinktinei trūksta dar vienos nakties

ELTA 2013.06.13 08:16

Lietuvos moterų krepšinio rinktinė ketvirtadienį anksti ryte išvyksta į Prancūzijoje rengiamą Europos čempionatą. Mūsų šalies komandos vyriausiasis treneris Algirdas Paulauskas teigia, kad jauna rinktinė yra pasirengusi kovoti.

Lietuvos moterų krepšinio rinktinė ketvirtadienį anksti ryte išvyksta į Prancūzijoje rengiamą Europos čempionatą. Mūsų šalies komandos vyriausiasis treneris Algirdas Paulauskas teigia, kad jauna rinktinė yra pasirengusi kovoti.

„Pasirengimo čempionatui organizacija buvo aukščiausio lygio, ją vertinu dešimčia balų. Kalbant apie žaidimą, dešimties balų nebus. Kaip sakoma, trūksta dar vienos nakties. Būtų neprošal padirbėti dar savaitę, daugiau dėmesio skiriant taktikai. Tačiau padarėme nemažai ir žaidimas gerėja“, – trečiadienį spaudos konferencijoje Vilniuje sakė A. Paulauskas.

Treneris apgailestavo, kad rinktinei šį kartą dėl sveikatos problemų negali padėti praėjusį sezoną Turkijoje rungtyniavusi gynėja Marina Solopova. „Tai – didžiulis nuostolis komandai. Ji rinktinei labai svarbi. Mūsų planus pakoregavo ir atsinaujinusi gynėjos Gretos Šniokaitės trauma. Tačiau, nepaisant nuostolių, rinktinė yra pasirengusi žaisti“, – pažymėjo A. Paulauskas.

„Esame jauna komanda, gerai sutariame tiek aikštelėje, tiek už jos ribų. Tik pasirengimui dar reikėtų laiko“, – sakė Lietuvos rinktinės gynėja Kamilė Nacickaitė.

Lietuvos rinktinė, besirengdama Europos čempionatui sužaidė 11 rungtynių, iš kurių laimėjo trejas.

Lietuvos moterų krepšinio rinktinė, kurios pagrindine rėmėja šiemet tapo įmonių grupė „KG Group“, pirmąsias Europos čempionato pirmojo etapo rungtynes D grupėje žais šeštadienį 16 val. (Lietuvos laiku) su Kroatijos komanda. Sekmadienį 19.30 val. lietuvės susitiks su Čekijos, o pirmadienį 13.30 – su Rimanto Grigo treniruojamomis Baltarusijos krepšininkėmis.

„ Jei žaisime taip, kaip mokame, viskas bus gerai. Su visomis varžovėmis reikia žaisti ir nebijoti jų, turime eiti į mūšį ir laimėti“, – pabrėžė A. Paulauskas.

Čempionate, kuris baigsis birželio 30 dieną, dalyvaus 16 komandų, suskirstytų į keturias grupes. Į antrąjį etapą iš kiekvienos grupės pateks po tris komandas.

A grupėje žais Juodkalnija, Ukraina, Turkija ir Slovakija, B grupėje – Švedija, Ispanija, Rusija ir Italija, o C grupėje – Serbija, Latvija, Prancūzija ir Didžioji Britanija.

A. Paulauskas čempionato favorite laiko nugalėtojos titulą ginsiančią Rusijos rinktinę, kurią treniruoja Alfredas Vainauskas ir Saulius Vadopalas.

34-osiose Senojo žemyno moterų krepšinio pirmenybėse Lietuvos garbę gins Kristina Vengrytė, Mantė Kvederavičiūtė, Lina Pikčiūtė (visos – Vilniaus „Kibirkštis-Viči-Iki“), Gabrielė Gutkauskaitė, Monika Grigalauskytė, Eglė Šikšniūtė (visos – Klaipėdos „Fortūna“), Rasa Žemantauskaitė-Matlašaitienė, Iveta Šalkauskė (abi – Kauno raj. „Hoptrans-Sirenos“), Inesa Visgaudaitė („Toulouse“, Prancūzija), Kamilė Nacickaitė (Kiečio CUS, Italija), Giedrė Paugaitė (Mondvilio USO, Prancūzija) ir Gintarė Petronytė (Taranto „GoldBet“, Italija).  

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi