2017.12.09 09:17

Įsibėgėjančio „Fenerbahče“ nesulaikė ir „Barcelonos“ klubas

basketnews.lt 2017.12.09 09:17

Stambulo „Fenerbahče“ (8-3) įgauna pagreitį. Željko Obradovičiaus auklėtiniai išvykoje 83:68 (22:28, 17:10, 25:13, 19:17) nugalėjo „Barcelonos“ (4-7) krepšininkus ir Eurolygoje pasiekė jau ketvirtąją pergalę iš eilės.

Šeimininkai rungtynes pradėjo sėkmingiau ir po laimėtos atkarpos 9:2 susikrovė 8 taškų persvarą (19:11), o po pirmojo kėlinio pirmavo 28:22, tačiau antrajame ketvirtyje išmušė „Fenerbahče“ valanda. Turkijos klubas spurtavo 10:0 ir po Jameso Nunnally dvitaškio pirmavo 3 taškais (34:31).

Po ilgosios pertraukos svečiai sudavė lemtingą smūgį. Trečiojo kėlinio viduryje rezultatas dar buvo lygus (45:45), tačiau tuomet „Fenerbahče“ šovė į priekį 13:2 ir po Jano Vesely taškų įgijo 11 taškų pranašumą (58:47).

Ketvirtajame kėlinyje „Barcelona“ dar buvo sumažinusi savo deficitą iki 7 taškų (61:68), tačiau tai buvo viskas, ką sugebėjo padaryti Sito Alonso auklėtiniai ir jie buvo priversti pripažinti svečių pranašumą.

„Barcelona“: Adamas Hanga 15, Kevinas Seraphinas (9 atk. kam.) ir Philas Pressey po 12, Adrienas Moermanas 10.

„Fenerbahče“: Kostas Sloukas 17 (7/10 dvit.), Bradas Wanamakeris 16 (6/8 dvit.), Jamesas Nunally 14, Janas Vesely 13.