2017.12.08 23:32

L. Dončičiaus pastangų pergalei prieš „Olympiakos“ nepakako

basketnews.lt2017.12.08 23:32

Madrido „Real“ (5-6) duobė tęsiasi. Šįkart Pablo Laso auklėtiniai Eurolygos išvykos mače Pirėjuje po pratęsimo 83:92 (8:18, 22:16, 17:22, 25:16, 11:20) nusileido vietos „Olympiakos“ (9-2) ir šiame turnyre patyrė jau trečiąją nesėkmę iš eilės.

Rungtynių kulminacija įvyko iki ketvirčio pabaigos likus dvylikai sekundžių, kuomet Carrolas pašokdino Georgios Printezį ir smeigė tritaškį, leidusį išlyginti rezultatą (72:72). „Olympiacos“ turėjo idealią progą išplėšti pergalę, tačiau tas pats Printezis prametė abu baudos metimus, iki kėlinio pabaigos likus 4 sekundėms, ir komandos buvo priverstos žaistos pratęsimą.

Pratęsimo metu po Lukos Dončičiaus dvitaškio „Real“ pirmavo 79:77, tačiau po šio epizodo „Olympiakos“ spurtavo 10:0 ir susikrovė 8 taškų pranašumą (87:79). Ši persvara garantavo pergalę Graikijos klubui įspūdingame mače.

„Olympiakos“ jau nuo pat rungtynių pradžios parodė svečiams, jog lengva nebus ir per pirmąjį kėlinį į savo krepšį praleido vos 8 taškus ir jau po pirmojo ketvirčio turėjo dviženklę persvarą (18:8). Vis tik „Real“ atsitiesė antrajame kėlinyje, kurį užbaigė spurtu 13:5 ir nurėžė šeimininkų persvarą iki 4 taškų (34:30).

Po ilgosios pertraukos iniciatyvą į savo rankas vėl perėmė Pirėjo klubas. Didžiąją dalį trečiojo kėlinio žaidimas buvo apylygis, tačiau ketvirčiui artėjant į pabaigą šeimininkai spurtavo 9:0 ir po Jamelo Mcleano baudos metimo pirmavo 52:40.

33-iąją minutę „Olympiakos“ dar pirmavo 64:51, tačiau tuomet „Real“ kilo į lemiamą šturmą. Luka Dončičius pelnė 4 taškus paeiliui, 5 pridėjo Jaycee Carrolas, o „Karališkasis“ klubas spurtavo 16:4 ir iš šeimininkų persvaros teliko taškas (68:67).

„Olympiakos“: Georgios Printezis 21 (7 atk. kam., 27 naud. bal.), Janis Strelnieks 15, Kostas Papanikolaou 14 (8 atk. kam.).

„Real“: Luka Dončičius 33 (8/12 dvit., 6 atk. kam., 36 naud. bal.), Jaycee Carroll 24, Walteris Tavaresas 8 (7 atk. kam.)