Sportas

2017.12.08 11:38

D. Adomaitis žino, kas sezono pabaigoje „Lietuvos rytą“ galėtų priartinti prie „Žalgirio“

15min.lt 2017.12.08 11:38

Nors pastaruoju metu Kauno „Žalgiris“ yra visa galva stipresnis už likusias šalies komandas, Lietuvos rinktinės vyriausiasis treneris Dainius Adomaitis nemano, kad sekmadienį įvyksiantis principinis mačas su Vilniaus „Lietuvos rytu“ šalies čempionams bus lengvas pasivaikščiojimas.

„Intriga visada buvo, yra ir bus. Tai yra du tituluočiausi Lietuvos klubai, kurie surenka didžiausias sirgalių armijas. Bet smagu, kad pastaraisiais metais pasitempė ir kitos komandos, taip sudarydamos vis didesnę konkurenciją. Anksčiau visi laukė finalo tarp Vilniaus ir Kauno komandų. Dabar situacija yra pasikeitusi“, – laidai „Lietuvos sportas“ kalbėjo D. Adomaitis.

Anot trenerio, rungtynių svarba bus didelė vien dėl aršios konkurencijos iš Panevėžio „Lietkabelio“ ir Klaipėdos „Neptūno“.

„Du ar trys pralaimėjimai iš eilės tave gali labai skaudžiai nublokšti turnyro lentelėje žemyn. To niekas nenori“, – samprotavo strategas.

Kauniečiai kol kas su vienu pralaimėjimu žengia pirmi. Vilniaus klubas pralaimėjo keturis kartus ir yra ketvirtas.

D. Adomaitis, nevyniodamas į vatą, teigė, kad sekmadienio dvikovos favoritas yra „Žalgiris“.

„Ir čia ne tik biudžetų skirtumų klausimas. Kauniečiai dirba labai kryptingai, organizacija turi aiškią viziją. Tokių resursų, kokius turi „Žalgiris“, neturi nė viena kita Lietuvos komanda. Vilniečiai dar yra ieškojimų kelyje. Jie dar ieško dviejų žaidėjų. Jei „pataikytų“ su jais, galbūt ir galėtų sudaryti Kauno klubui didesnę konkurenciją sezono pabaigoje“, – svarstė strategas.