Sportas

2017.12.05 16:47

Lietuvos jaunimo rinktinė ruošiasi pasaulio ledo ritulio čempionatui

LRT.lt 2017.12.05 16:47

Sekmadienį į Slovėnijos sostinę Liublianą atskridusi Lietuvos ledo ritulio U-20 rinktinė pirmadienį lipo ant Bledo miesto ledo arenos ledo ir pradėjo pasiruošimą pasaulio ledo ritulio čempionato IB diviziono kovoms.  

Pirmadienį surengusi dvi treniruotes ant ledo, kartą apsilankiusi gimnastikos salėje, rinktinė nusiteikusi darbingai ir laukia visų žaidėjų, kurie po truputį jungiasi prie rinktinės, rašoma hockey.lt tinklalapyje.

Didžioji dalis lietuvių į Slovėniją atvyko sekmadienį pavakare, pirmadienį prie komandos prisijungė „suomiai“ Kostas Gusevas ir Vilius Bučys, „amerikiečiai“ Ignotas Ragas ir Dominykas Bogdziulis.

Rinktinė dar laukia iš JAV trečiadienį atskrendančių Deniso Kuzminovo ir Tomašo Krukovskio, ketvirtadienį prisijungs paskutinysis žaidėjas, puolėjas Markas Kaleinikovas.

„Vaikinai rimtai nusiteikę, dirba noriai ir su entuziazmu. Pirmos treniruotės parodė, kad komandoje visi ledo ritulininkai geroje fizinėje formoje, nėra prasčiau atrodančių ar nepasiruošusių. Tad stengsimės kokybiškai išnaudoti tas kelias pasiruošimo dienas“, – hockey.lt sakė U-20 rinktinės vyriausiasis treneris Mindaugas Kieras.

Trečiadienį 17.30 val. Lietuvos laiku Blede įvyks vienintelės Lietuvos U-20 kontrolinės rungtynės, kuriose lietuvių varžovais bus Slovėnijos bendraamžiai.

Čempionatas prasidės šeštadienį ir jo starte Lietuvos jaunimo laukia kuo greičiau į IA divizioną grįžti norintys, itin galingą sudėtį subūrę norvegai.