Naujienų srautas

Sportas2017.11.30 20:01

„Raptors“ apžvalgininkas: D. DeRozanas ir J. Valančiūnas – blogiausi gynėjai konferencijoje

15min.lt 2017.11.30 20:01

Toronto žiniasklaida ir toliau žeria pastabas Jono Valančiūno sugebėjimams gynyboje. „Toronto Sun“ apžvalgininkas Ryanas Wolstatas įsitikinęs, kad „Raptors“ gramzdina lietuvio ir DeMaro DeRozano prasta gynyba.

Statistika rodo, kas „Raptors“ ypatingai blogai ginasi trečio kėlinio pradžioje. Šią atkarpą Toronto ekipa žaidžia prasčiausiai visoje lygoje.

R. Wolstat mano, kad yra keli scenarijai, kurie pagerintų šią situaciją: „Vienas iš variantų būtų neleisti žaisti kartu DeMarui DeRozanui ir Jonui Valančiūnui, kurie yra du blogiausi gynėjai (Rytų) konferencijoje, tačiau greičiausiai to nebus.“

Žurnalistas taip pat siūlo ardyti J. Valančiūno ir Serge`o Ibakos tandemą bei suteikti šansą Normanui Powellui ar Jakobui Poeltlui.

Tačiau bent kol kas jokie ieškojimai neduoda reikiamų vaisių. Dwane`as Casey rungtynėse su „Pacers“ davė šansą Pascaliui Siakamui, tačiau eksperimentas baigėsi nesėkmingai.

„Kaip ta pati žmonių grupė gali taip skirtingai žaisti? Mes pakeitėme savo strategiją didžiosios pertraukos metu, savo pristatymą ir vaizdo peržiūras, kad tik jie greičiau įsibėgėtų po pertraukos. Galvosime ir toliau, kaip galime tai pagerinti“, – suko galvą treneris D. Casey.

R. Wolstatas pabrėžia, kad prabėgus trečdaliui sezono vis dar neaišku, ką gali ši „Raptors“ komanda. Ar ji gali varžytis su pačiais geriausiais? „Mums reikia daugiau įrodymų“, – konstatuoja apžvalgininkas.

Dėl prastos gynybos šį sezoną susitraukė ir J. Valančiūno minutės aikštėje, tačiau pats lietuvis to nesureikšmina.

„Aš pasirengęs kiekvieną vakarą. Nemąstau, kad negaunu minučių, tai turėčiau kažkaip reikšti nepasitenkinimą. Ne, aš tiesiog visada pasirengęs ir sunkiai dirbu treniruotėse. Kai treneriui manęs reikia, aš pasirengęs kovoti“, – ramiai žurnalistams aiškino J. Valančiūnas.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi