Sportas

2017.11.30 15:58

„Jonava“ pratęsė sutartis su dviem žaidėjais

LRT.lt2017.11.30 15:58

Futbolo klubas „Jonava“ jau ruošiasi kitam sezonui – šią savaitę pratęstos sutartys su saugu Martynu Dapkumi ir gynėju Aurimu Tručinsku, rašoma klubo pranešime spaudai.

24 m. atraminis saugas M. Dapkus prie ekipos prisijungė sausio pradžioje ir padėjo „Jonavai“ šalies čempionate iškovoti istorinę 4 vietą. M. Dapkus šiemet sužaidė 30 rungtynių, pelnė vieną įvartį ir surinko 8 geltonas korteles. Futbolininkas buvo išrinktas tarp penkių geriausių šio sezono ekipos žaidėjų.

Saugas taip pat po pertraukos šiemet buvo pakviestas ginti šalies rinktinės garbę. Birželio mėnesį jis debiutavo pasaulio čempionato atrankos rungtynėse su Slovakija.

„Jonavos“ klubas turi ambicijų siekti didesnių rezultatų, o ne tik žaisti A lygoje. Be visa to, čia jaučiuosi laimingas“, – po sutarties pasirašymo kalbėjo M. Dapkus.

Pasiūlymą likti Jonavoje gavo ir iš Utenos „Utenio“ vasarą atvykęs 23 m. krašto gynėjas A. Tručinskas. Futbolininkas šį sezoną aikštėje pasirodė 12 kartų ir sugebėjo pelnyti vieną įvartį. Jį gynėjas pelnė įspūdingose rungtynėse su Vilniaus „Žalgiriu“, kurį „Jonava“ įveikė rezultatu 4:2. 

„Viena iš priežasčių, lėmusių sprendimą pratęsti sutartį, buvo tai, kad čia jaučiuosi reikalingas, o tai futbole yra labai svarbu. „Jonava“ kitam sezonui kelia aukštus tikslus. Tai mane motyvuoja ir skatina tobulėti“, – sakė A. Tručinskas

Antrame A lygos sezone Mindaugo Čepo vadovaujami jonaviškiai įgyvendino klubo iškeltą tikslą ir užėmė 4 vietą.