Sportas

2017.11.29 12:16

Mažiau žaidžiantis J. Valančiūnas: nesiruošiu reikšti nepasitenkinimo

15min.lt 2017.11.29 12:16

Nors šį sezoną Jono Valančiūno minutės aikštėje susitraukė, lietuvis nesirengia skųstis. Prieš rungtynes su „Charlotte Hornets“ ekipa lietuvis bendravo su žurnalistais ir tikino, kad kiekvieną vakarą yra pasirengęs padėti komandai.

„Buvo gera atsitiesti po rungtynių su Indiana. Net nežinau, kas ten atsitiko. Buvo labai sunkios rungtynės. Atlantoje buvo komandinė pergalė, visi žaidė gerai, dalijosi kamuoliu. Daugiau tokių pergalių“, – apie pergalę prieš „Hawks“ kalbėjo J. Valančiūnas.

Šiose rungtynėse vidurio puolėjas žaidė 20 minučių, per kurias pelnė 16 taškų ir atkovojo 8 kamuolius.

Tai buvo vienos geriausių J. Valančiūno sezono rungtynių. Treneris Dwane`as Casey vis mažiau duoda pasireikšti savo startinio penketo vidurio puolėjui, tačiau uteniškis situacijos nedramatizuoja.

„Aš pasirengęs kiekvieną vakarą. Nemąstau, kad negaunu minučių, tai turėčiau kažkaip reikšti nepasitenkinimą. Ne, aš tiesiog visada pasirengęs ir sunkiai dirbu treniruotėse. Kai treneriui manęs reikia, aš pasirengęs kovoti“, – ramiai žurnalistams aiškino J. Valančiūnas.

„Raptors“ žaidėjai prieš rungtynes su Šarlotės klubu turėjo trijų dienų pertrauką: „Tokios pertraukos yra gerai, nes gali pailsėti kūnas ir galima tiesiog pasitreniruoti.“

Šią savaitę NBA pasklido gandai, kad Toronto klubas gali išmainyti J. Valančiūną į Marcą Gasolį.

„Industrijos šaltiniai man pranešė, kad Toronto klubas yra atviras išmainyti Joną Valančiūną arba gali pasiūlyti jaunesnius talentus Jakobą Poeltlą ir Lucą Nogueirą. Gasolis būtų pastiprinimas „dabar“ komandai, kuri su pagrindinėmis žvaigždėmis D. DeRozanu ir K.Lowry nori patekti į finalą“, – skelbia „Forbes“.

M.Gasolis šį sezoną vidutiniškai renka po 19,1 taško ir atkovoja 9,1 kamuolio. J. Valančiūno statistika kol kas kuklesnė – 10,2 taško ir 7 atkovoti kamuoliai.