Naujienų srautas

Sportas2017.11.25 21:15

Jaunimui teks palaukti: rinktinė į mūšį su Lenkija stos tokiu pat dvyliktuku

basketnews.lt 2017.11.25 21:15

Galimybės pasisemti patirties Lietuvos rinktinės treniruočių stovykloje sulaukusių jauniausiųjų keturioliktuko narių Arnoldo Kulbokos ir Lauryno Biručio debiutas su nacionalinės komandos marškinėliais lauks ateityje.

Dainius Adomaitis antrojo atrankos mačo su Lenkija išvakarėse atskleidė, jog sekmadienį versis tuo pačiu dvyliktuku, kuriuo rėmėsi Kosove, o minėtieji du talentai šią dvikovą stebės iš šalies.

„Nusprendėme remtis tais pačiais 12 žaidėjų. Buvo kažkokių minčių, bet nusprendėme nekeisti, – teigė Adomaitis. – Jie dirba neblogai. Manau, kad tai – ateities žaidėjai ir netolimoje ateityje jiems bus suteikti šansai.“

Pirmajame atrankos ture lietuviai be didesnio vargo antroje mačo pusėje 99:61 nušlavė Kosovo krepšininkus, tuo metu Lenkija savo aikštėje 70:60 įveikė Vengriją.

„Turime individualiai sužaisti taip, kaip sužaidėme antroje pusėje Kosove, ir nedaryti tiek klaidų individualioje gynyboje. Jie – komanda, kuri gerai žaidžia komandiškai, nes jau ketvirti metai ta pati komanda, tas pats treneris. Turi daug derinių, yra gerai susižaidusi, bet akcentai individualioje gynyboje bus pagrindiniai. Yra tokie žaidėjai kaip Mateušas Ponitka, kuris yra lyderis. Praėjusiose rungtynėse Michalas Sokolovskis gerai įėjo į rungtynes nuo suolelio ir buvo tas X faktorius“, – pasakojo rinktinės vairininkas.

Pasak jo, rungtynėse su Kosovu pavyko nušauti du zuikius vienu metu – buvo pasiekta pergalė bei pavyko patausoti žaidėjus, žinant, jog už dviejų dienų jau lauks antroji atrankos dvikova.

„Labai akcentavome prieš rungtynes, jog mes turime 12 žaidėjų ir mes jais visais pasitikime. Niekas nežais daug, nuo 10 iki 20 minučių, tą pavyko įgyvendinti ir manau, kad pats laukia rytoj“, – teigė D. Adomaitis.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi