2017.11.24 23:35

Dviejų lietuvių akistatoje „Panathinaikos“ palaužė „Real“

DELFI.lt 2017.11.24 23:35

Dviejų Eurolygos sunkiasvorių dvikovoje ketvirtą nesėkmę patyrė Madrido „Real“ krepšininkai. Atėnuose vykusioje dvikovoje ispanų karališkasis klubas iššvaistė 16 taškų persvarą ir pačioje rungtynių pabaigoje nusileido „Panathinaikos“ krepšininkams 80:82 (28:23, 26:17, 15:24, 11:18). Skirtingose barikadų pusėse buvę ir vos po kelias minutes aikštėje gavę Lukas Lekavičius ir Jonas Mačiulis taškų nepelnė.

Rungtynių pradžioje kelias minutes žvalgybą atlikę „Real“ krepšininkai netrukus šovė į priekį ir prasidėjus trečiame kėliniui įtikinamai pirmavo 56:40.

Tačiau tuomet galingą 13 taškų spurtą surengę aikštės šeimininkai atstatė jėgų pusiausvyrą – skirtumas ištirpo iki 3 taškų (53:56).

Atkakliai vykusią dvikovos pabaigą sėkmingiau baigė „Panathinaikos“ komanda. Pergalę lėmė du taiklūs Jameso Gisto baudų metimai – 82:80.

Paskutinė svečių ataka liko bevaisė – Trey Thompkinsas tritaškio nepataikė.