2017.11.16 22:00

„Žalgiris“ atsitrenkė į įsibėgėjantį „Baskonia“ traukinį

basketnews.lt2017.11.16 22:00

Net 17 tritaškių atseikėjusi Vitorijos „Baskonia“ ekipa šeimininkavo „Žalgirio“ arenoje ir iškovojo antrąją pergalę Eurolygoje šią savaitę.

Fantastišką puolimą demonstravusi baskų ekipa Kaune 97:77 (21:15, 33:17, 16:25, 27:20) sutriuškino vietos „Žalgirį“.

Pirmasis mačo kėlinys blogų vakaro naujienų nežadėjo, o po pirmųjų 10 minučių kauniečiai atsiliko 15:21. Visgi antrojo kėlinio viduryje svečiai iš Ispanijos spurtavo 20:1 ir įgijo labai solidų pranašumą (52:30).

Po pertraukos „Žalgiriui“ ne tik, kad nepavyko sumažinti skirtumo, bet deficitas išaugo net iki 26 taškų (36:62). Tuomet per 6 minutes šeimininkai skirtumą sumažino iki 57:70.

Vilčių pakovoti dėl pergalės įkvėpė sėkminga atkarpa ketvirtajame kėlinyje, kuomet po Aarono White'o tritaškio skirtumas tapo vos 7 taškai (64:71). Visgi į tai „Baskonia“ atsakė trimis tritaškiais ir susigrąžino sau solidų pranašumą (84:68).

„Mes šiandien sužaidėme labai geras rungtynes, esu patenkintas tritaškių pataikymu. Visgi antrojoje mačo dalyje turėjome problemų, kuomet „Žalgiris“ pradėjo mus spausti, tačiau susitvarkėme su tuo“, – savo auklėtiniais džiaugėsi „Baskonia“ vyriausiasis treneris Pedro Martinezas.

„Baskonia“: Rodrigue Beaubois ir Tornike Šengelia po 19, Johannesas Voigtmannas 15, Jaysonas Grangeris 14, Mattas Janningas 11.

„Žalgiris“: Paulius Jankūnas 20, Vasilije Micičius 12 (8 rez. perd.), Artūras Milaknis 10, Aaronas White'as 9.