Sportas

2017.11.11 17:24

„Lietuvos rytą“ paliekantis M. Carteris: „Čia praleistas laikas man buvo naudingas“

15min.lt2017.11.11 17:24

Gynėjas Marcas Carteris daugiau nežais „Lietuvos ryto“ komandoje. Sostinės ekipa ir amerikietis abipusiu sutarimu nutraukė galiojančią sutartį.

Vilniaus klubo vyr. treneris Rimas Kurtinaitis dėkojo žaidėjui už pastangas ir teigė, kad dabar atsiras galimybių geriau išnaudoti esamus krepšininkus.

„Aš su juo kalbėjau ir padėkojau už profesionalų darbą. Neturiu jokių nusiskundimų, tiesiog Marcas nėra tos pozicijos krepšininkas – prieš sezoną rinkdamasis galvojau, kad man pavyks jį perstumti į įžaidėjo poziciją, tačiau to padaryti nepavyko. M. Carteris yra geras atakuojantis gynėjas, tą jam ir pasakiau“, – teigė R. Kurtinaitis.

„Nors Vilniuje rungtyniavau neilgai, tačiau čia praleistas laikas man buvo naudingas. Dėkoju komandai už suteiktą galimybę ir linkiu jai sėkmės ateityje“, – klubo pranešime cituojamas M. Carteris.

Pranešime taip pat minima, kad krepšininkas neigia portale Krepsinis.net pasirodžiusią „tikrovės neatitinkančią informaciją“.

„Jokio konflikto tarp manęs ir klubo nebuvo, mes išsiskyrėme gražiuoju. Džiaugiuosi, kad net ir nutraukus sutartį klubas toliau leido gyventi nuomojamame bute bei individualiai treniruotis arenoje“, – cituojamas M. Carteris.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt