2017.11.08 20:27

Čempionių lyga: „Barcelona“ sutriuškino Šiaulių „Gintra“

BNS 2017.11.08 20:27

Trečiadienį Šiaulių „Gintra“ futbolininkės namuose stojo į istorinį mūšį Čempionių lygoje su „Barcelona“. Pirmose aštuntfinalio rungtynėse katalonės šventė pergalę 6:0.

„Gintra“ prieš tituluotą „Barcelona“ komandą atsilaikė 35 minutes. 36-ąją minutę įspūdingą reidą link šiauliečių vartų atliko geriausia pasaulio futbolininkė Lieke Martens, kuri atliko rezultatyvų perdavimą Aitanai Bonmati. Ši galva pelnė įvartį į Gretos Kaselytės ginamus vartus.

Prieš pirmojo kėlinio pabaigą dar vieną įvartį po sumaišties „Gintros“ baudos aikštelėje įmušė Mariona Caldentey.

Ši ispanė pasižymėjo ir antrajame kėlinyje, kai 57-ąją minutę dar kartą pasiuntė kamuolį į vartus.

69-ąją minutę Toni Duggan mušė jau ketvirtąjį įvartį. 83-iąją minutę dar vieną įvartį pridėjo Olga Garcia, 89-ąją – Natasa Andonova.

Katalonijos klubas nutraukė penkerių „Gintros“ nepralaimėtų rungtynių seriją.

Atsakomosios rungtynės lapkričio 15 dieną vyks Barselonoje.