Sportas

2017.11.07 16:40

„Neptūnas“ Italijoje bandys aplenkti FIBA Čempionų lygos lyderius

LRT.lt 2017.11.07 16:40

Klaipėdos „Neptūno“ krepšininkai antradienį FIBA Čempionų lygos rungtynėse susitiks su Kapo d'Orlando „SikeliArchivi“ ekipa. Šias rungtynes tiesiogiai iš Italijos nuo 21.30 val. transliuos LRT KULTŪRA ir naujienų portalas LRT.lt.

Kaip teigiama klubo išplatintame pranešime spaudai, po ilgos kelionės į Siciliją uostamiesčio ekipa antradienį turėjo tik rytinę treniruotę. Kelionės išvarginti klaipėdiečiai šiame vos 13 tūkstančių gyventojų turinčiame mieste sieks ketvirtosios pergalės FIBA Čempionų lygos turnyre.

„Neptūnas“ turnyre iš keturių rungtynių šventė tris pergales ir šiame turnyre žengia trečias. Tiek pat pergalių ir pralaimėjimų yra patyrę ir atitinkamai pirmąją bei antrąją vietas užimantys Liudvigsburgo „MHP Riesen“ (Vokietija) ir Tenerifės „Iberostar“ (Ispanija) krepšininkai.

Kapo d'Orlando „SikeliArchivi“ krepšininkai kol kas FIBA Čempionų lygos turnyre pergalių nėra iškovoję ir B grupėje žengia aštunti.

Rungtynes tiesiogiai nuo 21.30 val. transliuos LRT KULTŪRA ir naujienų portalas LRT.lt.

Šeštas šio sezono FIBA Čempionų lygos rungtynes „Neptūnas“ namuose, „Švyturio“ arenoje, žais lapkričio 15 dieną (trečiadienį) 19 val. su Salonikų PAOK ekipa.