2017.11.06 09:55

Dvigubą dublį surinkęs A. Gudaitis vedė Milano ekipą į pergalę

basketnews.lt2017.11.06 09:55

Artūras Gudaitis buvo rezultatyviausias bei naudingiausias žaidėjas Milano „AX Armani Exchange“ (5-1) ekipoje, kuri Italijos čempionate po dramatiškos kovos 72:64 (13:15, 26:20, 15:20, 18:9) įveikė Bolonijos „Virtus“ (3-3) klubą.

Visų rungtynių metu vyko itin atkakli kova, o nugalėtojas sprendėsi ketvirtajame kėlinyje, kuriame Bolonijos klubas nesugebėjo pelnyti nė taško per paskutines penkias ketvirčio minutes.

Vis dėlto tai intrigos nė kiek nesumažino, mat dar 38-ąją susitikimo minutę rezultatas buvo 66:64, tačiau kelių krepšio link neradę svečiai buvo priversti naudoti pražangų taktiką, kuri nepasiteisino bei padėjo Milano klubui įtvirtinti pergalę.

A. Gudaitis per 28 minutes pelnė 16 taškų (5/8 dvitaškiai, 6/6 baudos), sugriebė 11 atšokusių kamuolių, išprovokavo 4 pražangas ir surinko 26 naudingumo balus.

Mantas Kalnietis dėl legionierių limito rungtynėms registruotas nebuvo.

„AX Armani Exchange“: Artūras Gudaitis (11 atk. kam., 26 naud. bal.) ir Andrew Goudelockas po 16, Jordanas Theodore`as 14.

„Virtus“: Alessandro Gentile 20, Pietro Aradori 12, Marcusas Slaughteris 11 (8 atk. kam.)