2017.11.06 09:08

„Cavaliers“ nusileido prasčiausiai Rytų konferencijos komandai

basketnews.lt 2017.11.06 09:08

Atlantos „Hawks“ (2-8) ekipoje net 8 krepšininkai pelnė dviženklį taškų skaičių bei išvykoje 117:115 (37:28, 17:17, 37:33, 26:37) palaužė Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) stringančius Klivlendo „Cavaliers“ (4-6) ir nutraukė 8 pralaimėjimų iš eilės seriją.

Jau pati rungtynių pradžia šeiminkams nieko gero nežadėjo, mat „Hawks“ susitikimą pradėjo 27:11 ir susikrovė solidų pranašumą, o dar prieš prasidedant ketvirtajam kėliniui „Cavaliers“ situacija buvo iš esmės ta pati – jie atsilikinėjo 13 taškų (78:91).

Vis dėlto rungtynėms einant į pabaigą „Cavs“ spurtavo 10:3 ir iki susitikimo pabaigos likus 28 sekundėms ekipas skyrė 5 taškai (113:108).

Dennisas Schroderis baudų metimais padidino persvarą iki 7 taškų (115:108) ir atrodė, jog šiose rungtynėse jau viskas aišku, tačiau Kyle`as Korveris smeigė tritaškį, „Hawks“ apmaudžiai prarado kamuolį ir likus 20 sekundžių, šeimininkų deficitas tesiekė 2 taškus (113:115).

„Cavaliers“ pradėjo taikyti tyčinių pražangų taktiką, kuri atnešė rezultatų – Isaiah Tayloras prametė abu baudos metimus ir šeimininkai turėjo šansą išplėšti pratęsimą ar netgi pergalę, tačiau Channingas Frye prametė iš toli, Dwyane`as Wade`as nesėkmingai bandė pataisyti komandos draugo metimą ir „Hawks“ šventė antrąją pergalę šiame sezone.

Geriausias sezono rungtynes sužaidė „Cavaliers“ gynėjas D. Wade`as, kuris per 32 minutes pelnė 25 taškus (7/14 dvitaškių, 1/5 tritaškių, 8/8 baudos), atkovojo 11 kamuolių, atliko 6 rezultatyvius perdavimus ir blokavo metimą bei ekipoje kartu su Kyle`u Korveriu surinko didžiausią +/- rodiklį (23).

„Cavaliers“: LeBronas Jamesas 26 (10/17 metimų, 13 rez. perd.), Dwyane`as Wade`as 25 (11 atk. kam.), Kyle`as Korveris 23 (5/11 trit.)

„Hawks“: Dennisas Schroderis 28 (9/13 metimų, 8/8 baudos, 9 rez. perd.), Taureane`as Prince`as ir Luke`as Babbittas po 17, Dewayne`as Dedmonas 15, Kentas Bazemoras ir Isaiah Tayloras po 14, Johnas Collinsas 12 (13 atk. kam.)