Sportas

2017.11.03 12:57

A lygoje – kova dėl ketvirtos vietos

LRT.lt2017.11.03 12:57

Šeštadienį Utenos „Utenis“ susitiks su Klaipėdos „Atlantu“, kartu su „Jonava“ ir „Uteniu“ dalyvaujančiu principinėje kovoje dėl turnyro lentelės ketvirtos vietos. Joje praėjusiame ture įveikusi „Utenį“ ir turėdama 34 taškus atsidūrė „Jonava“. „Sūduvai“ nusileidęs „Atlantas“ su 33 taškais nukrito į penktą, o „Utenis“ su 32 taškais – į šeštą vietas.

Šiame sezone Klaipėdos ir Utenos komandos buvo susitikusios keturis kartus, du iš jų sužaidė lygiai, kituose – pasidalino po pergalę.

Utenos „Utenio“ vyriausiasis treneris Davidas Campana pranešime žiniasklaidai tvirtina, kad susidarius grūsčiai turnyro lentelėje ir artėjant finalui, kiekvienos rungtynės yra labai atkaklios, žaidėjai ruošiasi žūtbūtinėms kovoms, o lengvai įveikiamų varžovų – nėra.

Strategas pripažįsta, kad paskutinės rungtynės, išretinusios jo žaidėjų gretas, komplikavo „Utenio“ padėtį prieš lemiamas kovas, tačiau pabrėžė, kad kova dėl ketvirtos vietos tęsiasi, o jo komanda visuomet atiduoda aikštėje visas jėgas ir siekia nugalėti.

„Nepaisant skaudžios nesėkmės Jonavoje, mes toliau kovosime dėl ketvirtos vietos. Paskutinės rungtynės kiek komplikavo mūsų situaciją, netekome kai kurių svarbių žaidėjų, tačiau, kaip visuomet, į aikštę žengsime nusiteikę ryžtingai kovai ir siekdami pelnyti taškus, – sako D. Campana. – Neabejoju, kad mes dar galime siekti ketvirtos vietos – nuo „Jonavos“ mus skiria vos du taškai. Dėl žaisti galinčių žaidėjų netekties tai padaryti mums bus sudėtingiau, tačiau nieko nėra neįmanomo, kiekvienos rungtynės yra skirtingos.“

Treneris akcentuoja, kad artėjančiai dvikovai ruošė savo komandą atsižvelgdamas į susidariusią situaciją ir sakė tikintis, kad žaidėjams minėti sunkumai bus priežastis kilti ir dar atkakliau siekti pergalės.

„Mes neketiname keistis, tiesiog turime išnaudoti varžovų klaidas, pasinaudoti palankiomis progomis įmušti įvarčius, be abejonės, mums prireiks ir sėkmės“, – sako D. Campana.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt