2017.11.01 21:04

„Neptūnas“ iškovojo didžiausią pergalę Čempionų lygoje

basketnews.lt2017.11.01 21:04

Klaipėdos „Neptūnas“ (3-1) pasiekė didžiausią pergalę FIBA Čempionų lygos istorijoje. Kazio Maksvyčio auklėtiniai namuose net 114:73 (30:24, 28:20, 28:15, 28:14) sutriuškino Gaziantepo „Gaziantep“ (2-2) ekipą iš Turkijos.

Pernai startavusioje Čempionų lygoje „Neptūnas“ debiutiniame sezone vos sykį pasiekė 100 pelnytų taškų ribą, kai savų žiūrovų akivaizdoje 103:88 sutriuškino Ušako „Sportif“.

Per pirmąjį ketvirtį net 30 taškų pelnę šeimininkai į priekį šovė prieš pat ilgąją pertrauką – jie laimėjo atkarpą 11:0 ir dominavo aikštėje 58:41.

Po ilgosios pertraukos „Neptūnas“ toliau nemažino apsukų, o po Mato Juciko dėjimo su pražanga pirmavo rekordine persvara – 114:70.

Uostamiesčio komanda iš dvitaškio zonos atakavo 62 proc. taiklumu (31/50), o iš tritaškio – 54 proc. taiklumu (54 proc.). Tuo metu varžovai iš žaidimo pataikė vos 38 proc. metimų (21/55).

„Neptūnui“ dar nepadėjo naujasis įžaidėjas Jerry Johnsonas, kuris į Lietuvą atvyks ketvirtadienį.

„Neptūnas“: Edgaras Želionis 20, Mindaugas Girdžiūnas ir Arnas Butkevičius (8 atk. kam.) po 17, Renaldas Seibutis 16, Simas Galdikas ir Laurynas Beliauskas po 8.

„Gaziantep“: D.J. White'as 21, Seanas Armandas 14, Markas Lyonsas 11, Victoras Ruddas 9.