Sportas

2017.10.31 19:46

V. Andrulytė – pasaulio buriuotojų elite

LRT TV naujienų tarnyba, LRT.lt2017.10.31 19:46

Pasaulis vis dažniau išgirsta buriuotojos Viktorijos Andrulytės pavardę. Anksčiau antrame dešimtuke tarp stipriausių planetos buriuotojų dažniau buvusi lietuvė šiemet įšoko ir į stipriausiųjų gretas. Be to, iki šiol jos pasiekimus kiek temdė įspūdingi karjerą nusprendusios baigti Gintarės Scheidt laimėjimai. 

Pirmajame pasaulio taurės buriavimo etape Japonijoje septintąją vietą „Laser Radial“ klasėje iškovojusi V. Andrulytė dar kartą įrodė, kad yra pasirengusi išsilaikyti planetos buriuotojų elite. 25-erių metų lietuvė šiemet ir pasaulio pirmenybėse prasibrovė tarp aštuonių stipriausiųjų. Tokie rezultatai V. Andrulytei pridėjo pasitikėjimo savimi ir motyvacijos. Ypač, kai pernai jai teko atidėti olimpinę svajonę, o vėliau ir gydytis sunkią traumą.   

„Varžovės pradėjo labiau mane gerbti. Jos žinojo mane, nes visada būdavau 15-tuke, 20-tuke, jos žiūrėdavo, kad gal galiu, bet dar ne. Dabar sportininkės ir mane vertina kaip lygiavertę konkurentę. Mano minusas, kad aš sveriu mažiau nei daugelis, man trūksta 5 kilogramų“, – sakė buriuotoja.

V. Andrulytei pastaraisiais metais teko būti olimpinės vicečempionės G. Scheidt šešėlyje. Būtent Viktorija viena pirmųjų iškovojo Lietuvai vietą Rio de Žaneiro olimpinėse žaidynėse. Tačiau laimingasis bilietas atiteko labiau patyrusiai ir neseniai apie karjeros pabaigą paskelbusiai G. Scheidt.

Išsamiau apie į elitą įsirašančią buriuotoją – Brigitos Virbalytės reportaže.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.