2017.10.30 19:12

Lietuvos šokėjai – prestižinių varžybų prizininkai

LRT.lt2017.10.30 19:12

Sekmadienį Maskvoje vyko prestižinės WDSF reitingo varžybos, kuriose, „Grand Slam“ kategorijos suaugusiųjų standartinių šokių grupėje Evaldas Sodeika ir Ieva Žukauskaitė (Kauno „Kaspinas“) laimėjo sidabro medalius, o Vaidotas Lacitis ir Veronika Golodneva (Vilniaus „Dileksa“ – Kauno „Editos Daniūtės šokių studija“) užėmė šeštą vietą.

Grupės nugalėtojais tapo Dmitryjus Žarkovas ir Olga Kulikova iš Rusijos, o trečią vietą užėmė italai Francesco Galuppo ir Debora Pacini. Varžybose dalyvavo 175 poros, rašoma pranešime žiniasklaidai.

Šeštadienį Rusijos sostinėje Maskvoje vyko pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) jaunimo 10-ies šokių grupės pasaulio čempionatas, kuriame Lietuvos atstovai Karolis Burneikis ir Izabelė Šekaitė (Kauno „Tvistas“) pateko į finalą ir užėmė penktą vietą.

Šios grupės čempionais tapo rusai Semenas Kržanovskis ir Elizaveta Lykhina, antrą vietą užėmė Latvijos atstovai Denisas Gudovskys ir Megija Dana Morite, o bronzos medalius laimėjo Vladislavas Untu ir Polina Baryshnikova iš Moldovos. Čempionate dalyvavo 34 poros.