2017.10.28 20:37

„Pieno žvaigždžių“ spurtą atlaikęs „Neptūnas“ laimėjo taškų lenktynes Klaipėdoje

basketnews.lt 2017.10.28 20:37

Lemiamu metu gynyboje užtikrintai sužaidęs Klaipėdos „Neptūnas“ (7-2) Lietuvos krepšinio lygoje (Betsafe-LKL) iškovojo septintąją pergalę. Kazio Maksvyčio auklėtiniai namuose 97:91 (23:19, 26:29, 28:17, 20:26) nugalėjo Pasvalio „Pieno žvaigždes“ (4-4), žaidusias be kapitono Stepono Babrausko.

Trečiajame ketvirtyje po keturių Juliaus Kazakausko ir Tomo Galecko taškų pasvaliečiai buvo persvėrę rezultatą savo naudai ir minimaliai pirmavo – 55:54.

Tada pasvaliečiai kiek daugiau nei dvi minutes nepelnė nė taško, klaipėdiečiai laimėjo atkarpą 11:0 ir įgijo dviženklę persvarą – 65:55. Po minutės pertraukėlės „Pieno žvaigždės“ atsakė šešiais taškais paeiliui – 61:65, bet paskui dusyk suklydo ir „Neptūnas“ susigrąžino turėtą pranašumą – 71:61, vėliau šoktelėjusį iki 14 taškų – 75:61.

Likus žaisti pusketvirtos minutės, Arnas Butkevičius įkrovė į krepšį ir „Neptūnas“ buvo priekyje – 89:79, bet tuomet pasvaliečiai pakilo į lemiamą šturmą. Jie spurtavo 11:2 ir prasidėjus paskutinei minutei vėl kvėpavo klaipėdiečiams į nugaras – 90:91.

Kitoje atakoje Edgaras Želionis pataikė dvitaškį, po netaiklaus Artūro Ausėjo tolimo metimo kamuolį puolime atkovojęs Nikita Balašovas jį išleido į užribį ir „Pieno žvaigždės“ prarado savąjį šansą pakovoti dėl pergales. Pražanga sustabdytas Mindaugas Girdžiūnas realizavo abi baudas ir įtvirtino „Neptūno“ pranašumą – 95:90.

„Neptūnas“: Edgaras Želionis ir Mindaugas Girdžiūnas po 18, Juanas Palaciosas 17, Renaldas Seibutis 14, Arnas Butkevičius 10.

„Pieno žvaigždės“: Arturs Ausejs 32, Viačeslavas Bobrovas 24, Tomas Galeckas 12.